Yeni Yıl Habercisi: Aralık Düşleri

1171 views Yorum yap
alt

Bu ay göreceğin rüyalar, sana 2009 yılında yaşayacakların hakkında ipuçları verebilir! Sen de rüyalarını not al ve gördüğün sembollerin ne anlama geldiğini öğren!

Ağda yapmak: Eğer rüyanda ağda yaptığını görürsen, 2008’de yaşadığın endişe ve mini paranoyaları 2009’a girerken kökünden tutup hayatından atacaksın demektir! Rüyanda epilasyona başladığını görmen ise bu endişelere hayatın boyunca bir daha hiç yer vermeyeceğin anlamına gelir.

Ahtapot: Rüyalarını bir ahtapot süslerse, bu 2009’da birden fazla işte aynı anda başarı kazanacağın anlamına gelir. Okulda, arkadaşlık ilişkilerinde ve hatta aşkta oldukça hareketli bir yıl seni bekliyor;)

Asansör: Rüyanda kendini asansöre binerken gördüysen, 2009’da yükselişe geçeceğine emin olabilirsin. Eğer asansör istediğin katta durmuyorsa, hedeflerin pek gerçekçi olmayabilir. Bu durumda da hayalperestlik dozunu biraz azaltman gerekir:)

Balık: Yüksek Sadakat’in şarkısında dediği gibi rüyanda bir balıkla tanışıp onunla senden, benden, göç etmekten konuştuysan, eline Kırk Haramilerin hazinesi gibi bir hazine geçecek demektir! Eğer rüyanda balığı yakalıyorsan, hemen bir piyango bileti al. Bu işin ucunda büyük bir şans ve para olabilir.

Çay: Rüyanda çay gördüysen, bu yıl sıra dışı olaylar sayesinde hayatın hareketli geçecek demektir. Eğer çayı başkalarına ikram ediyorsan, okulun sosyal gülü olacaksın. Eğer çayı sen içiyorsan, ayaklarını yerden kesecek bir prensle karşılaşacaksın. Pakette veya poşette çay gördüysen de, gelecek planlarında ani bir değişiklik yapacaksın.

Çikolata: Kendini çikolata yerken gördüysen, tüm yıl kendini serotonin hormonların harekete geçmiş gibi mutlu hissedeceksin! Eğer anneni veya babanı çikolata yerken gördüysen, bu yıl ailenle olan iletişimin süper tatlı geçecek:) Onlardan izin alman çok kolaylaşacak ve hiç tartışmayacaksınız. Eğer erkek arkadaşını çikolata yerken gördüysen, bu da onun sana karşı güveninin artacağı ve bu yıl kıskançlık krizlerinin ilişkinizi yıpratmayı anlamına geliyor.

Dağ: Rüyada dağ görmek, işlerin dağ gibi biriktiği anlamına gelir. Sen de okulla ilgili ihmal ettiğin çalışmalar yüzünden yeni yılda zor durumda kalabilirsin. Eğer rüyanda kendini bir dağ manzarası izlerken gördüysen, aşk hayatında olumlu gelişmeler olabilir. “Dağa dağa kavuşmaz, insan insana kavuşur” demişler! Belki sana imkansız gibi görünen bir aşk bu yıl imkanlı hale gelir:)

Deniz: Rüyanda deniz gördüysen, bu yıl “denize açıldım, sevmeye sevilmeye” modunda takılacaksın. Eğer deniz durgunsa, 2009 senin için huzurlu bir yıl olacak. Dalgalı bir deniz gördüysen zor ama mutlu bir yıl geçireceksin.

Gazete: Rüyanda gazete okuduğunu gördüysen, 2009 senin için çok sosyal bir yıl olacak. Gezecek, görecek ve çok eğleneceksin. Eğer rüyanda gazetenin yırtıldığını gördüysen, yalnızlığını yırtacak ve yeni ilişkilere adım atacaksın.

Kalem: Eğer kendini kalemle yazı yazarken gördüysen, 2009’da istediğin şeyler gerçek olacak. Eğer birinin sana kalem hediye ettiğini gördüysen, o kişinin yeni yılda sana bir yardımı olacak.

Kitap: Rüyada kitap görmen, 2008’de yaptığın hatalardan ders alacağın ve hayatsal kararlarını formatlayacağın anlamına gelir.Eğer rüyandaki bir macera kitabıysa, olaylara daha maceracı bakacaksın, bir okul kitabıysa her şeye mantıkla yaklaşacaksın.

Kurbağa: Rüyanda kurbağa gördüysen, 2009’u hoplaya zıplaya yaşayacaksın demektir. Okulda bir kulübe başkanlık yapabilir, platonik aşkının kalbini kazanabilirsin.

Marmelat: İlk başta tatsız gözüken durumların marmelat gibi tatlı bir kıvam bulacağına işaret eder:) Ailenle iletişimin süper olacak, aşk hayatında her şey yolunda gidecek!

Pul: Rüyada pul görmek, uzaktan çok iyi haber alınacağı anlamına gelir. 2009’da sen de sürpriz haberlere hazırlıklı ol. Beklenemediğin bir arkadaşının ziyareti ile sevinebilirsin.

Rüzgar: Nil’in “Rüzgar” şarkısındaki gibi rüzgar esiyorsa üstüne üstüne, sağlıkla ilgili problemlerin esen rüzgarla birlikte uçup gidecek demektir.

 

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir