Yaz paniklerini yen!

2083 views Yorum yap

Plajlar cıvıl cıvıl, kıpır kıpır! Sen de bikinini aldın, plaj çantanı doldurdun, deniz kenarına inmeye hazırsın… Ama içini kemiren fena kuruntular var! Ya boş şezlong bulamazsan! Sen denizdeyken eşyaların çalınırsa! Havuza atladığında bikinin açılırsa!

Panik 1: “İmdat boş şezlong yok!”
Dışarıda sıcaklık gölgede 40 derece ve sen sırtına taktığının çantanla bir karınca misali kan ter içinde plaj yolunda mesafe kat ediyorsun. Aklından geçen muhtemel soruyu bilmeyen var mıdır? Bunca zahmete değmesi için plajda etrafı güzelce seyredebileceğin, sere serpe güneşlenebileceğin ve herkesin de seni rahatlıkla görebileceği bir şezlong bulman şart! Yoksa neye yarar bunca hazırlık:) Ama işte aklına gelen başına geldi ve bırak güzel bir yeri, plajda boş bir şezlong bile bulamadın!

Bunu dene: Şezlong aramayı boş ver, havlunu sahilin en keyifli yerine, güneş batımını da görebileceğin yere ser ve doğallığın tadını çıkar! Eminiz bu modayı takip eden çok olacaktır:)

Panik 2: “Ya arkadaşlarım plaja gelmezse”
Yazın en keyifli tarafı arkadaşlarla şamatalı vakit geçirmektir. Onlarsız hiçbir şeyin tadı çıkmaz! Tabii sahil eğlencesinin de… Sen de plajda buluşmak için bir grup arkadaşınla msn’den sözleştin, ama araya başka işler girince tekrar konuşmayı unuttun. Sahilde eşyalarını yaydın, bekliyorsun. Ama ne gelen var, ne de giden! İçini kurtlar kemirmeye başladı bile! Ya hiçbiri gelmezse! Ya plaj cıvıl cıvıl insan kaynarken sen “sap” gibi ortada kalırsan!

Bunu dene: Bu kadar panik yapacak bir şey yok! Yalnız takılan bir kızın ne kadar cool göründüğünü sana hatırlatırız:)

Sayfalar: 1 2

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir