Yaz paketi

2798 views Yorum yap

Yaz çabucak bitiyor. Kış geldiğinde “Bunu da yapamadım” diyerek üzülmek istemiyorsan, bu listeye mutlaka göz at!


Yazı: Fatma Karaca

•    Dalış, rüzgar sörfü, parasailing… Ne olduğu hiç fark etmez ama bu yaz mutlaka bir spor yapmalısın. İstersen ailenden biriyle jet-skiye de binebilirsin! Kulağa çok havalı geliyor değil mi:) Haydi hepsini araştır, gitmeden kararını ver.
•    Eğer yazlığa gidiyorsan, oradaki arkadaşlarını arayıp kendini hatırlatmayı unutma! Yoksa oraya gittiğinde yazlık arkadaşlarını tüm kış hiç aramadığın için yalnız kalabilirsin. Herkesin ne zaman geleceğini öğren. Eğer gelmelerine daha çok varsa, kendi arkadaşlarından birini davet edebilirsin:)
•    Tüm gün evde oturmak ya da gittiğin yerde her gün aynı şeyleri yapmak istemiyorsan, tatil planını yap. Eğer yeni bir yere gidecekseniz, gezilecek yerleri araştır. Her güne mutlaka bir aktivite sığdır. Böylece tatilin dolu dolu geçer:) Eğer şehirde olacaksan, gidilecek havuzları, gitmediğin müzeleri es geçme.
•    Tatil için alışverişe çıktın mı? Bikini, plaj çantası, şapka, rengarenk takılar, sandalet, gözlük ve mini elbiseler… Bütün eksikleri tamamla. Bu yaz özellikle renkli bileklikler ve püsküllü bikiniler çok moda. Üstelik bikininin altıyla üstünün takım olması da gerekmiyor. Bütün modelleri ve renkleri karıştırarak kendi kombinini yaratabilirsin. Tüm yazın kurtarıcı parçası olan, beyaz bir elbise edinmeyi de unutma:)

Sayfalar: 1 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir