Yaz aşkını bul, tavla, sakla

1781 views Yorum yap

Yaz aşkını nerede bulacağını, nasıl tavlayacağını ve mutlu son için derin dondurucuda nasıl saklayacağını bilmek istiyorsan, yazıya balıklama atlamalı, hızlı ilerlemek için kulaçlarını büyük atmalısın!

Tatile çıktın ve tüm sıkıntılarını geride bıraktın. Güneşten, kumdan, serin denizden mi her şey başka bir tatlı görünüyor gözüne, ne dersin? Hal böyle olunca kalbin de durduğu yerde duramıyor; bir kelebek gibi konacak yer arıyor:) Aşık oldun, olacaksın:) Ama unutma, yaz aşkı kışa buz kesilir derler! Bu yüzden derin bir nefes almalı, serin sulara kendini öyle bırakmalısın!

BULMACA
Okul bitti, sımsıcak bir yaz tatili seni bekliyor. Kalbin boş, duyguların serbest, için huzurlu… Tek eksiğin, yaz aşkın! Peki, acaba o nerede? Aslına bakarsan şu an karşında duruyor bile olabilir!

* Her an her yerde
Yaz olunca, kimi, ne zaman, nerede bulacağı hiç belli olmaz aşkın. Eros’un oku kiminle seni aynı anda vurur, bilinmez. Bu yüzden sen sen ol, aşkını her yerde bulabilecekmişsin gibi davran. Hislerini iyi tart, kurallarını belirle ve aşkın kalbini çalmasına izin ver.

* Mahallende
Tatile hiç çıkmayacak olanlardansan, şehirde kalan yakışıklılar senin yaz aşkın olabilir:) Örneğin bu yaza kadar hiç dikkatini çekmemiş olan üst kat komşunuzun oğlu ya da onun esprili kuzeni… Veya civardaki parkta sabah koşusu yapan yakışıklı… Yeter ki sen aşk antenlerini açık bırak! Bir yunus sinyali kesin algılar, merak etme:)

* Plajda, havuzda
Yaz aşkı, güneşin olduğu her yerde seni bulabilir! Bu yüzden gözlerini dört aç, kalbini özgür bırak! Gittiğin havuzda veya sahilde şezlonga uzanıp gözlerini kapatmak veya okuduğun kitabın içinde kaybolmak yerine, aktivitelere katıl. Örneğin plaj voleybolu oynayan yakışıklıları izleyebilir, çay bahçesinde tavla oynayanları mars edebilirsin!

* Otelde
Dinlenmek ve eğlenmek için gittiğin tatil köyünde de aşkı da bulabilirsin. Havuz kenarında, sahilde, animasyon ekibinde, spor salonunda, belki de restoranda…

* Partide
Yaz partilerini yabana atma. Eğlenirken her an biriyle göz göze gelmen mümkün. Romantik dans şarkıları ya da hareketli pop parçaları ayaklarını yerden keserken, karşında duran yakışıklı da kalbini çalabilir.

 

Binlerce yeni arkadaş HEY GIRL FORUMLARINDA seni bekliyor!

BURAYA TIKLA, FORUMLARA KATIL, HEMEN SOHBETE BAŞLA!!!

 

Sayfalar: 1 2

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir