Uzaylı olma:)

1690 views Yorum yap

“Bu insanlar ne konuşuyor? Herkes nerede takılıyor? Acaba ne giysem?” diye düşünüyorsan işte sana çok yardımcı olacak trend raporu! Popülariteni katlamak ve ortamda her şeyden habersiz uzaylı gibi görünüp karizmayı çizdirmemek için bu önerilere kulak ver:)


Yazı: Fatma Karaca

Doğal bırak
Maşayı ve saç düzleştiricisini bir kenara bırak! Çünkü bu sezon, maşalı saçlar ya da tost şeklinde dalgalar değil doğal ve kabarık saçlar moda! Hafif yapıdaki şekillendiricilerle düzeltip 15 dakikada hazırlanabilirsin:)

Instagram’a katıl

Bir döneme damgasını vuran Facebook artık hep yerinde sayıyor. Twitter ise eski popülaritesini kaybetti. Şimdi herkes Instagram’da buluşuyor! 150 milyonu geçen kullanıcı sayısıyla dikkat çeken Instagram’da her gün binlerce fotoğraf paylaşılıyor. Eğer fotoğraf çekmeyi seviyorsan sen de kendine hemen bir Instagram hesabı açıp bu trende ayak uydurabilirsin! Ayrıca “Heygirlonline” adresimizi de takip etmeyi unutma;)

Rengarenk saçlar
Son zamanlarda bütün yıldızlar saçlarının bir kısmını ya da tamamını uçuk renklere boyuyor. Üstelik kalıcı boyalarla renklendirmedikleri için canları sıkıldıkça rengini değiştirebiliyorlar. Sen de The Body Shop’ın saç tebeşirleri, Gratis’in renkli saç spreyleri, Sephora’nın renkli saç rimelleriyle yıldız gibi parlayabilirsin!

Doğal kaşlar
Biliyorsun ki, yıllardır, incecik Sibel Can kaşları artık hiç moda değil:) Her şeyde olduğu gibi kaşlarda da doğallık ön planda. Eğer hala kaşlarını ince alıyorsan bu huyundan derhal vazgeç. Eğer şeklinden rahatsız oluyorsan, kaşlarınla aynı renkte bir farla boyayarak şekil verebilir, düzgün kaşlara sahip olabilirsin:)

Büyük büyük giy:)
Eğer bu aralar “Herkes neden kendine büyük gelen montları giyiyor?” diye düşünüyorsan, hemen söyleyelim! O montlar bu kış çok revaçta olan büyük beden montlar:) Kalın kazakların üzerine giymek için sen de bir tane edinebilirsin.

Tarihi yerlere git
Hafta sonları vaktinin çoğunu alışveriş merkezlerinde geçiriyorsan, hemen kendine yeni aktiviteler bul. Çünkü alışveriş merkezleri yerine artık tarihi yerler ve doğa yürüyüşleri daha trendy. Mesela, eğer İstanbul’daysan bu hafta sonu Eminönü’nde balık ekmek yemeye ne dersin?

Gitarı rafa kaldır

Ergenlik çağına giren her gencin mutlaka kısa veya uzun süren bir gitar deneyimi olur. Haydi itiraf et, sen de bir ara merak edip çalmayı denedin değil mi:) Ama onun modasının geçtiğini farkına varma zamanı geldi artık. Gitar yerine yan flüt ya da viyolonsel gibi daha az çalınan enstrümanlara ne dersin? “Çalmaya çalışıyorum, ders alıyorum” demen bile seni fazlasıyla cool göstermeye yetecek:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir