Zoom

Transfer sezonunu aç!

Sadece futbol takımları transfer yapacak değil ya! Sen de eksiklerini belirle, transfer sezonunu aç! Belki kendine yeni arkadaşlıklar transfer edersin, belki biraz eğlence ya da para:)

ARKADAŞ TRANSFER ET!
İşe kendine yeni arkadaşlar edinerek başlayabilirsin. Üstelik alternatifin de çok!

Arkadaşlarının arkadaşları:
Çevreni genişletmenin en kolay yoludur! Arkadaşlarının arkadaşlarıyla tanış, kaynaş. Arkadaşını onlardan kıskanmak, onlar yüzünden sana yeterince vakit ayırmadığından hayıflanmak yerine, sen de onlarla takılabilirsin.

Sanal transfer: 
”Her insandan öğreneceğim bir şeyler mutlaka vardır” diyor, arkadaş listeni uzatmak istiyorsan, kendine arkadaş transferi yapabileceğin en iyi ortamlardan biri de internet. Özellikle msn ve Facebook, bu iş için biçilmiş kaftan.

Erkek arkadaş transfer et: 
Bütün arkadaşların kız mı? Oysa erkekler çok iyi birer sırdaş ve arkadaştır. Hem seni güldürür hem de farklı bir bakış açısı kazanmanı sağlarlar. Evet, kabul ediyoruz, ateşle barut misali, kız-erkek arkadaşlığının aşka dönüşme ihtimali var. Ayrıca her iki tarafın sevgilisi için de karşı cinsten arkadaşlar zaman zaman gerginliklere yol açabilir. Ama yine de denemelisin!

Sevgilinin arkadaşlarıyla tanış:
Çıktığın çocuğun arkadaşları, senin de arkadaşın olabilir. İnan, bu durum erkek arkadaşının da hoşuna gidecektir. Hem onlardan erkek arkadaşınla ilgili çok şey öğrenebilirsin!

Yabancı transferler:
Nasıl futbol takımlarında yabancı oyuncular takıma renk katıyorsa, sen de hayatına yabancı arkadaş transferi yapabilirsin. İngiliz, Alman, İspanyol ya da bir İtalyan… İnternet sayesinde tanışabileceğin yabancı arkadaşlar, hem farklı bir bakış açısı kazanmanı hem farklı kültürleri tanımanı hem de yabancı dilini geliştirmeni sağlayabilir.

Eğlence transferi
Hazır yaz gelmişken, için kıpır kıpırken, hayatına biraz eğlence transfer etmenin tam zamanı!

Müziksiz olmaz:
Yeni çıkan albümler, yerinde durmanı engelleyen ritimler, yazlık klipler ve de kıvrak danslar… Hayatında onlara biraz daha fazla yer açmaya ne dersin?

Oyna:
Sessiz sinema, Monopoly, Boggle, Jenga, Upwords gibi oyunları arkadaşlarınla veya ailenle oynayarak keyifli vakit geçirebilirsin. Eğer yalnızsan ve sana eşlik edecek kimse yoksa, o zaman da Sudoku çözebilir veya Geomag ile yaratıcılığını geliştirebilirsin.

 

İlgini Çekebilir:
alt

Evangeline Lilly’in en güzel duvar kağıtları!

 

 

 

Yorum Yapın