Tekno

Nokia’dan müziksel devrim!

altNokia World 09’da sunulan yeni Nokia cihazları ve servisleri sosyal internet ve müzik deneyiminde yeni kapılar açıyor.Nedir diye merak ediyorsan hemen tıkla!

Ovi Lifecasting neymiş bakalım?

Kişisel ve konuma duyarlı internetin gelecek bölümlerinin kapılarını açan Nokia, dünyanın en büyük sosyal ağı olan Facebook ile bir iş ortaklığı olan Ovi Lifecasting servisini duyuruyor. Ovi Lifecasting insanların konum ve durum güncellemelerini bir mobil cihazın ana ekranından doğrudan Facebook hesaplarına yayınlamalarını sağlayan ilk uygulama. Lifecasting yalnızca güncel durum yayınlamanın ötesine geçiyor, insanlarla daha derin ve yakın ilişkiler kurmayı sağlıyor. Mesajlar ya da durum güncellemeleri göndermek, hatta bir arkadaşın ya da bir yerin konumunu bulmak gibi yeni iletişim biçimlerine kapı açıyor.

Lifecasting ilk olarak, başarılı Nokia N97’nin eşlikçisi olan yeni Nokia N97 mini’de sunulacak. Sosyal ve tarz bilincine sahip tüketicilere yönelik tasarlanan Nokia N97 şık metal ayrıntılar içeren, mini kayarak açılan 3,2 inçlik dokunmatik ekrana, QWERTY klavyeye ve bir parmak izi kadar özgün olmasını sağlayan tamamen özelleştirilebilir ana ekrana sahip daha küçük bir mobil bilgisayardır.  Nokia N97 mini Nokia N97’nin özgün tasarımını temel alan kompakt bir cihazda gerçek bir kişisel internet deneyimi sunuyor.

‘Nokia’ cılar konuyla ilgili neler söylediğini öğrenmek için sonraki sayfaya tıkla! alt

Yorum Yapın