Casper Nirvana ‘Light&Thin’

1278 views Yorum yap
alt

altCasper Nirvana Thin & Light’ın tasarımında ince ve keskin çizgilerin ahengi ile ortaya çıkan zarif hatlar, inceliğin ve hafifliğin temsilcisi!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Casper Nirvana serisinin cazibeli yeni üyesi “Nirvana Thin & Light”, Intel’ in yeni düşük güç tüketen ileri işlemci teknolojisinin yanı sıra, parlak siyah kapağın izole edilmiş gümüş klavye ile uyumu, ince ve keskin hatlar ile yaratılan etkileyici dizayn ve 21,06 mm.’lik inceliğiyle notebook kategorisinde yeni bir dönem başlatıyor. Casper Nirvana Thin & Light’a kapalı iken bakıldığında her tarafı tamamen parlak siyah olan notebook, açıldığında gümüş rengin zarafeti ile herkesin beğenisini kazanıyor. Mobiliteye önem verenlere; fonksiyonellik, teknoloji ve şık tasarımı bir arada sunan Nirvana Thin & Light, daha az enerji tüketimi, 1,6 kg.lık ağırlığı ve 21,06 mm.’lik inceliği ile benzerlerinden üstün biryere konumlanıyor.

Sayfalar: 1 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Müzik

Kenan’a aşık olmamız için 12 neden!

Şu aralar herkes Kenan Doğulu’nun Bianca’da verdiği muhteşem konseri konuşuyor. Oysa Kenan, bunu hep yapıyor. Heygirl, 2007 gnçtrkcll 40 Derece Partileri’nde de bunu yazmış, Kenan Doğulu’ya aşık olma nedenlerimizi bir bir sıralamıştı!

Devamı   6508