BDP-S360 Blu-ray Disc™ Oynatıcı

1710 views Yorum yap
alt

altYeni BDP-S360 rakipsiz bir diğer özelliğiyle de fark yaratıyor. Cihazın hızlı başlangıç modu ile Blu-ray oynatıcı sadece altı saniyede hazır hale geliyor. BDP-S360’ın sahip olduğu BRAVIA Sync teknolojisi oynatıcıyı, BRAVIA TV’yi ve ev sinema sistemini yalnızca bir uzaktan kumanda ile kontrol etmenizi sağlıyor. Bu da üç ürünün hepsini tek bir butona basarak açıp kapatabileceğiniz anlamına geliyor. Ayrıca yeni Bonus View fonksiyonu da belirli filmlerde “Picture in Picture” özelliği sunuyor. Picture in Picture özelliği, yönetmenin yorumlarını göz alıcı HD kalitesinde film ile eş zamanlı olarak izleme imkânı sunuyor.

BDP-S360’ın en önemli özelliklerinden biri de Precision Drive™ teknolojisine sahip olması. Bu teknoloji ile sallanan diskler üç yönden algılanıyor ve düzeltiliyor. Bu sayede bükülmüş ya da çizilmiş Blu-ray Disklerin ve DVD’lerin oynatımında dengeleme sağlanıyor. Cihaz ayrıca Deep Colour görüntü çıkışını ve x.v.Color™ (xvYCC) teknolojisi ile kodlanmış AVCHD diskleri destekliyor.

BDP-S360, “24p True Cinema” özelliği ile ile sinema salonlarında film izlemenin keyfini evlere taşıyor. Ayrıca Xross Media BarTM da menüler arasında çok daha basit ve hızlı bir şekilde dolaşılmasını sağıyor.

Sony’nin ev sinema sistemleri ile gerçek eğlenceyi yakalamak istiyorsan bu süper üründen mutlaka edinmelisin!
 

Sayfalar: 1 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel

Hakkımızda

      Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. Trump Towers, Kule 2, Kat:21-24, 34387, Şişli, İstanbul. Telefon: 0 212 410 34 09 – 2 hat Faks: 0 212 410 35 19 İcra

Devamı   2511