Tekno

BDP-S360 Blu-ray Disc™ Oynatıcı

altBDP-S360 ayrıca yeni BRAVIA HT-SF360 ev sinema sistemi ile mükemmel bir uyum sağlayarak televizyon izleme deneyiminde fark yaratıyor!

Sony, geliştirdiği yeni BDP-S360 Blu-ray Disc™ Oynatıcısı ile Full HD ev sineması deneyiminin son noktasını sunuyor. Son teknolojileri barındıran yeni BDP-S360, 1080p Full HD görüntü kalitesini uyumlu bir AV receiver’dan tam 7.1 surround ses ile birlikte iletiyor. Elde edilen bu üstün ses kalitesinin ardında DTS-HD ve Dolby TrueHD kod çözme yeteneği yer alıyor. Bu özellikler ilk kez BDP-S360 ile giriş seviyesi bir Blu-ray Disc™ oynatıcısında yer alıyor.

Yeni BDP-S360 kullanıcılarını, heyecan verici BD-Live™ dünyasına çekerek eğlence kavramını yeni bir seviyeye taşıyor. Bu özellik, ek sahneler, fragmanlar ve film tabanlı oyunlar gibi ekstra içerik indirmeye ve oynatmaya olanak tanıyarak film izleme deneyiminde çığır açıyor. BDP-S360’ın dahili USB yuvası üzerinden indirilen ek içerikler bir USB flaş depolama aygıtına kaydedilebiliyor.  BDP-S360’de Sony’nin yeni “Precision Cinema HD Upscale” teknolojisi bulunuyor. Bu teknoloji sayesinde BDP-S350,  Standard Definition sinyalleri (480i), 1080p’ye dönüştürüyor ve HDMI üzerinden 1080p TV’lere Full HD eşdeğeri çözünürlüklü sinyal çıkışı veriyor.

Yorum Yapın