Akıllı seçim

1090 views Yorum yap

3G teknolojisinden daha fazla faydalanmak istiyor ve cep telefonunu yenilemeyi düşünüyorsan, LG Electronics’in yeni modeli LG GU285’e göz atmayı unutma.

 

 

 

 

 

Şık tasarıma ve farklı renk alternatiflerine sahip bu telefon ile görüntülü konuşma yapabilir, yüksek hızla veri aktarabilirsin. İşte özellikleri…

* LG’nin yepyeni cep telefonu LG GU285, şık tasarmı, görüntülü konuşma özelliği, yüksek veri aktarım hızı ve geliştirilmiş multimedia içerikleri ile tüketicilerin mobil iletişim ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılıyor.

* LG GU285, sahip olduğu VGA Kamera, Internet, Mobil e-mail, Bluetooth, ve Micro USB portu gibi teknolojik özellikleri ile kullanıcılarının yaşamlarını kolaylaştırırken MP3 çalar, FM radyo özellikleriyle yaşamlarına eğlence katıyor.

* Yeni LG GU285’in “Akıllı Not Sistemi” özelliği, notlara ulaşabilmek için karmaşık menü seçenekleriyle uğraşmayı ortadan kaldırıyor. Akıllı Not sistemi aranılan notlara kolayca erişebilmek için post it gibi sürekli olarak ana ekranda yer alıyor.

 
* 16GB’a kadar artırılabilir micro SD hafıza kartı desteği sunan LG GU285, “Görüntülü Görüşme” özelliği ile de kullanıcılarına arkadaşlarıyla ve aileleriyle yüz yüze konuşmanın keyfini sunuyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ünlüler

Çok ayıp Kelly Ozbourne

Kelly Ozbourne geçtiğimiz günlerde bir gazeteciye tokat ettığı gerekçesiyle suçlu bulundu. Bir tokat deyip geçmemek, başkalarının hak alanına girmemek lazım!                    

Devamı   1367