Zoom

Prezantabl sevgili olma taktikleri

Nasıl bir sevgili olduğunu hiç düşündün mü? Acaba erkekler hangi özelliklerini seviyor, hangilerinden hiç hoşlanmıyor? Önce bu soruların yanıtlarını düşün, sonra da prezantabl sevgili olmanın püf’lerini öğren!

 

Yazı: Burçin Öztınaz Mollaoğlu

”Prezantabl bir sevgili” denince aklına hangi özellikler geliyor? Haydi, gazeteye aradığın özellikleri belirten bir sevgili ilanı verdiğini düşünelim! İlanında neler yazardın? ”İletişim yeteneğine sahip, açık sözlü, sigara içmeyen, neşeli, dış görüntüsüne önem veren…” Listeyi uzatmak mümkün… Ama bizim sana başka bir önerimiz var! Önce aynaya bakmaya ve kendinle yüzleşmeye ne dersin? Erkekler hangi özelliklerini seviyor, hangi huylarından hoşlanmıyorlar hiç düşündün mü? Sana önerimiz önce bu soruların yanıtlarını düşünmen, sonra da önerilerimizi uygulaman. Hiç kimse dört dörtlük değildir elbette, ama sen kusurlarının farkında olarak, ilişkiyi dengede tutmayı başarabilir ve prezantabl bir sevgili olabilirsin. İşte, yapman gerekenler…

1- Sevgilinin sana telefon açmasını heyecanla bekliyor ve tuvalete bile cep telefonunla gidiyor olabilirsin! Ya da belki de acaba ondan bir mail var mı diye bakmak için saat başı internete giriyorsundur! Ama onun bunları bilmesi gerekiyor mu? Elbette ki hayır! Özellikle ilişkinizin ilk aylarında bu tip hareketlerden kaçın. Ona çok bağlandığını görmek onu korkutabilir. Sana önerimiz onu önemsediğini ve ona değer verdiğini daha farklı yollardan anlatman. Örneğin laf arasında okumak istediği bir kitaptan söz ettiyse, o kitabı al ve ona hediye et.

 

İlgini çekebilir
alt

Pelin Karahan’nın en güzel duvar kağıtları!

 

 

 

Yazının devamı bir sonraki sayfada… 

Yorum Yapın