Parti felaketleri

3940 views Yorum yap
alt

Felaket 5
“Arkadaşım sarhoş oldu”
O güne kadar ağzına içki koymamış narin yapılı arkadaşın, nasıl olduysa kendini eğlenceye kaptırıp içki içmiş ve sıcağın da etkisiyle sarhoş olmuş. Sonuç mu? Ayakta zor duran, kendini kaybetmiş, sürekli mide bulantısıyla üzerine yığılan, ne dediği ve ne istediği anlaşılmayan bir dut! Hatta en son bar masasının üzerine çıkmış “Moulin Rouge” parçasıyla üzerindekilerden kurtulma çabasıyla dans ediyordu. Elbette duruma acilen el koymalı.
Ne yapmalı: Yanına iki yakın arkadaşını da alarak onu hemen tuvalete taşımalı, kusması için elinizden geleni yapmalısınız. Ardından içireceğiniz içine tuz atılmış sert kahve onu biraz olsun kendine getirecektir. Ancak alkolün bu narin bedenden tamamen atılması için tam 75 saat geçmesi gerekir. O yüzden daha fazla orada kalmayıp onu hemen eve götürmek ve ailesinin güvenli kollarına bırakmak en iyisi. Soğuk bir duş, güzel bir uyku ve sulu gıdalar, arkadaşını kendine getirecektir.
Ne yapmamalı: Onun bu sarhoş haliyle alay edenlerin arasına katılmak ve gecenin bir felakete doğru ilerlediğini seyretmek…

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir