Parti felaketleri

4166 views Yorum yap
alt

Felaket 2
“Burak’ın kolundaki de kim”
Burak’tan ayrılalı henüz bir ay bile olmadı. Kendine yeni yeni geliyorsun. Bu partiye de, en yakın dostun Çiğdem’in artık hayata dönmen konusundaki ısrarlarına dayanamayıp biraz eğlenmek, dans etmek için geldin. Parti harika! Bu fikrin işe yaradığını düşünmeye başlamış, hatta seni hayata bağlayacak birkaç yakışıklı fark etmiştin ki, o da ne? Biraz ilerideki çocuk Burak’ın ta kendisi değil mi? Peki ya yanındaki kim? ‹şte felaket! fiimdi ne yapmalı? Saklanmalı mı, kaçmalı mı, yoksa kızın yanına gidip?..
Ne yapmalı: Panik yok! Yapman gereken tek şey asil bir kız gibi davranmak. Her ikisinin de saçını başını yolmak için kendini zor tutuyor olsan da gayet kibar bir selamlama senin açından her şeyi yoluna koyacaktır. Yeni kız arkadaşını özellikle yargılar gibi baştan aşağı süzmemeye ve selamlarken imalı gülücükler ve  bakışlar atmamaya özen göstermelisin. Unutma, hemen yerini dolduracak bir kız arkadaş buldu diye ona kin duyuyorsan, hıncını almanın en iyi yolu onu hiç önemsemiyor gibi davranarak eğlenmene devam etmek olacaktır.
Ne yapmamalı: Onları görür görmez üstlerine atlamak, tuvalete gidip ağlamak, karşılaşmamak için saklanmak ve Burak’ı kıskandırmak için ilk karşılaştığın yakışıklının kollarına atlamak… Senin de anladığın gibi artık o kafasında ilişkinize bir son vermiş. Sana da düşen bu durumu kabullenmek. Eğer “çok zor” diyorsan, belki de yapılacak en güzel şey, onunla gittiğiniz mekan ve ortamlarda bir süreliğine bulunmamak. Partiye gitmeden önce kimlerin davetli olduğu konusunda yapacağın küçük çaplı bir araştırma işini kolaylaştırır.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Röportaj

Hayret bir şey!

“Kızsız Adam” gibi komik bir video çekip, facebook gibi sitelere yüklemek nereden aklınıza geldi? “Issız Adam” filmine gittik. Filmden çıkınca benim aklıma bir sürü espri geldi. Sonra bir kez daha gittik ama bu kez

Devamı   2212