Parti felaketleri

4004 views Yorum yap
alt

Giyinip süslendin. Günlerdir çok özendiğin ve çılgınlar gibi dans etmeyi kafana iyice koyduğun partiye gitmeye hazırsın. “Hiçbir şey keyfimi bozamaz” diye düşünüyorsun. Tabii başına o büyük felaket gelene kadar…

Felaket 1
“Ekildim”
Gece kötü başlamış olabilir. Örneğin Demet’i buluşacağınız durakta bulamamışsındır ya da Cenk gideceği başka bir parti için seni geri çevirmiştir. Kısacası, bu partiye yalnız gitmek zorundasın.

Ne yapmalı: Ortalarda tanıdık birkaç yüz görebilmek için çevrene meraklı meraklı bakınmaktansa, halinden çok memnun ve ne yaptığını bilen bir kız gibi davranman en iyisi. O yüzden partinin giriş kapısında dikilip gelecek arkadaşlarını beklemek yerine, öncelikle tuvalete gitmeyi deneyebilirsin! Böylece hem görünüşünü kontrol etme hem de gelecek arkadaşlarına cepten ulaşma fırsatını yakalarsın. Sonrasında ise kendini partinin akışına bırak. Çevrende mutlaka konuşacak birileri vardır. Eğer çok çekingensen, partide senin gibi tek olan bir kızın yanına giderek, “Senin de mi arkadaşların geç kaldı, bazen oluyor böyle durumlar. İyisi mi  biz eğlencemize bakalım” gibi bir şeyler söyleyebilirsin. Ayrıca hoşlandığın, ama bir türlü açılamadığın çocuğun sana dans teklifinde bulunmayacağı ne malum?

Ne yapmamalı: Sıkıntı içinde kendini içkiye vermiş bir genç kız, uzaktan bakıldığında hiç de hoş görünmez. Unutma, böyle ortamlar yepyeni arkadaşlıkların başlangıcıdır. Keyfini çıkart!

 

İlgini Çekebilir:
alt

Matthew Fox’un en güzel duvar kağıtları!

 

 

 

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir