Öğrenci halleri

4018 views Yorum yap
alt

Okulda hepimizin farklı bir ünü var! Kimimiz okulun popüler çıtırlarıyız, kimimiz sportif kelebekleri… Peki, sen hangisisin? Haydi, ününü gözden geçir ve okul günlerini daha eğlenceli hale getir.

Popüler çıtır
Okulda seni bilmeyen, tanımayan yok. Karizma desen sende, güzellik desen sende, e haliyle bütün gözler daima senin üzerinde. Kıskançlıktan çatır çatır çatlayan kızlarla baş edebilmenin dışında, bir sorunun yok sayılır.

Artıları

*  Ooooo, saymakla bitmez. Popülersin, var mı ötesi:)
*  Kız-erkek herkes peşinde pervane!
*  Arkadaş ve sevgili bulmak gibi bir sorunun da yok, çünkü herkes zaten sırada bekliyor:)

Eksileri
*  Okulun magazin basını sürekli peşinde:) Özel hayat diye bir şey yok. Erkek arkadaşınla ayrılman bile herkes tarafından biliniyor ve tartışılıyor. Terk edilmen ya da aldatılman gibi bir durum söz konusu olursa, vay haline!
*  Hep bakımlı olmak da zor iş canım. ”Dün duş alamadım, saçlarım bugün biraz yağlı kızlar” ya da ”Yine sakarlığım tuttu, kolayı üzerime döktüm” demek senin için artık zor! Karizmana eksi puan katacak şeyler bunlar:)

Bu sene dikkat
*  Kendi arkadaş grubunun olması çok normal! Ama kendini herkesten üstün görmen pek hoş olmayacaktır. Popüler kızlar herkese selam verir, herkesle iletişim kurar. Sen de herkesi kucakla!
*  İmajına olduğu kadar derslerine de önem verirsen, başarılı olacağın yüzde yüz garanti! Sınavlarda öğretmenlere öpücük yollaman, doğru yanıtı sana getirmeyecektir:)

Sayfalar: 1 2 3 4 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir