Kızılderili burcun sana seni anlatıyor!

7439 views Yorum yap

Kızılderililerin ilginç bir burç anlayışı var! Onlara göre doğum tarihimizle doğadaki hayvanlar arasında ciddi bir bağlantı var. İşte, senin burcuna denk gelen hayvancığın karakterin ve aşk hayatın hakkında verdiği ipuçları…

Şahin
(21 Mart-19 Nisan)
Kimsin sen: Bir şahin gibi özgürlüğüne düşkünsün. Kimsenin yardımına ve yönlendirmesine ihtiyaç duymuyorsun. Bu da kendine olan güveninin artmasını sağlıyor. Yetenekli olduğunun farkındasın ve bir şahinin karizmasına sahipsin.

Dikkat et: Kendine olan güvenin, çevren tarafından kibir ve ukalalık olarak algılanabilir. Bu yüzden biraz dikkatli olmalı, arkadaşlarını aldığın kararlarla yönetmekten çekinmelisin.

Ruh eşin: Geyik erkeği ile çok iyi anlaşabilirsin. Çünkü o, hiçbir şeyi kafasına takmaz ve stresten uzak yaşar. Bu gamsızlığı senin çok ilgini çekecek.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertorial

Tüp Bebek Tedavisi Kaç Gün Sürer?

Tüp bebek tedavi süresi uygulanan yönteme göre farklılık göstermektedir. Uzun protokol ( IVF ) ve kısa protokol tedavisi uygulanır. Tüp bebek tedavi süresinden önce başvuran çiftlerin sorunlarına yönelik yapılan araştırmalar doğrultusunda uygun tedavi şekli

Devamı   1593