Karo kızı, kupa papazı; işte aşkımızın falı

11365 views Yorum yap

Yakın arkadaşınla birlikte evde oturuyorsunuz ve canınız çok sıkıldı. Üzülme, size eğlenceli bir oyun bulduk. Bir deste iskambil kağıdı bulun ve her birine aşkınızla ilgili sorular sorun. Çok eğleneceksiniz.

İskambil falının olayı nedir?
İskambil kağıtlarıyla fal bakmak çok eski dönemlerden beri kullanılan bir yöntem. Başlangıcı tam olarak bilinmiyor ve gizemi tam olarak çözülemiyor. İnsanlar, yüzyıllar boyu bu yöntemi kullanarak, geleceklerini görebileceklerine inandılar. Sen de buna inanıp inanmamakta serbestsin ama en azından aşkınla ilgili soruları kafanın içinde çevirip durmak yerine, kartlara bakarak, biraz daha çok eğlenebilirsin:)

Kartlarda ne göreceksin?
Aşk hayatınla ilgili kafana takılan soruları sorabilirsin. Kartlar sana bu soruların cevabını verecek.

Geleceğini nasıl öğreneceksin?

1.    İskambil falına tek başına bakılmaz çünkü eski dönemlerden beri, bunun uğursuzluk getirdiğine inanılıyor. O yüzden yanında bir arkadaşın olmalı.
2.    Şimdi bir deste iskambil kağıdını önüne, masanın üzerine koy ve arkadaşının tam karşına oturmasını söyle.
3.    Kartları güzelce karıştır ve onları ters bir şekilde masanın üzerine, ikinizin arasına koy.
4.    3 derin nefes al ve ellerini kartların üzerine koy. Şimdi kartları kes ve kestiğin kısmı açık bir şekilde masanın üzerine koy.
5.    En üsteki kartı al.
6.    Aynı işlemi, kartları tekrar karıştırıp keserek, 5 kez tekrar et.
7.    Önüne açtığın 5 kartın, ne anlama geldiğine bak.
8.    Bu kartların anlamlarını birleştirip yorumlamaksa artık senin falcılık yeteneğine kalmış:) Aynı işlemleri arkadaşın da yaparak senin aşk falına bakabilir. İyi eğlenceler! 

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel

Arkadaşın mı, düşmanın mı?

En yakın arkadaşın sandığın kişi, aslında en büyük düşmanın olabilir!  Nasıl mı? Kız arkadaşın sürekli seni taklit ediyor, sözleriyle onurunu kırıyorsa, o kişinin senin arkadaşın olduğunu söylemek pek de doğru olmaz!

Devamı   1074