Karakter Analizi

Burçlara Göre Karakter Analizi: Yay

Yay  22 Kasım – 21 Aralık

Sana uğur getirecek numara, gün ve çiçeği; pozitif ve negatif yönlerini, hayata bakışın hakkında ipuçlarını öğrenmeye ne dersin?

 

Kilit noktası: “Kendimi arıyorum, demek ki varım…”

Grubun: Ateş

Uğurlu günün: Çarşamba

Uğurlu sayın: 3

Uğurlu günlerin: 16 Nisan, 25 Ağustos, 12 Ekim

Pozitif yönün: İyimser, güleryüzlü ve dürüstsün

Negatif yönün: Huzursuz, abartıcı, kaprislisin

Burçtaşın: Nelly Furtado (2 Aralık),Ben Stiller (30 Kasım), Britney Spears (2 Aralık), Jay Z (4 Aralık), Adam Brody (15 Aralık), Gael Garcia Bernal (30 Kasım), Gökhan Özen (29 Kasım), Teri Hatcher (8 Aralık), Tyra Banks (4 Aralık), Haluk Levent (26 Kasım)

Uğurlu ağacın: İncir
Aile yaşantına çok önem veriyorsun. Yaşamından, tartışmaları, zıtlıkları olabildiğince uzak tutmaya çalışıyorsun. Akıllı ve pratiksin.

Gezegenin: Jüpiter
İşte sana bolluk ve şans gezegeni Jüpiter! Yay Burcu’nu taçlandıran, güneş sisteminin bu en büyük gezegeni!

Çiçeğin: Zambak
Güzel şekli ve hoş kokusu ile Yay’ı büyüler. İlk tercihi beyaz kral zambağı olsa da, kırmızı ateş zambağı da onu mutlu eder.
İyi niyetli, asil ve sıcakkanlısın. Haksızlıktan nefret edersin. Seninle ilgili iki ayrı Yay Kızı’ndan söz edebiliriz. Birincisi, duygusal, içe dönük ve çekimser, ikincisi cesaretli ve açık sözlü olan… Özgürlük, senin için çok önemli. Ayrıca aynı hatayı iki kez tekrar etmeme gibi bir huyun da var. Hem çok iyi bir sevgili hem de çok iyi bir arkadaş olabilirsin.
 

——————————————————————————————————————————————————-

 

 

Yorum Yapın