Karakter Analizi

Burçlara Göre Karakter Analizi: Oğlak

Oğlak  22 Aralık – 19 Ocak

Sana uğur getirecek numara, gün ve çiçeği; pozitif ve negatif yönlerini, hayata bakışın hakkında ipuçlarını öğrenmeye ne dersin?

 

Kilit noktası: Kendini kullandıklarında araması

Grubun: Toprak

Uğurlu günün: Cumartesi

Uğurlu sayın: 8

Uğurlu günlerin: 6 Kasım, 8 Nisan, 21 Aralık

Pozitif yönün: İnatçı, kararlı ve güvenilirsin

Negatif yönün: Meraklı, kötümser ve katı görünüşlüsün

Burçtaşın: Burak Özçivit (23 Aralık),Hande Yener (12 Ocak), Özgü Namal (28 Aralık), Mustafa Sandal (11 Ocak), Orlando Bloom (13 Ocak), Kate Moss (16 Ocak), Jim Carey (17 Ocak), Ricky Martin (24 Aralık), Jared Leto (26 Aralık), Jude Law (29 Aralık), Nicholas Cage (7 ocak), Vanessa Paradis (22 Aralık), Göksel (1 Ocak)

Uğurlu ağacın: Köknar
Dikbaşlı, fikirlerini kolayca değiştirebilen birisin. Çok mütevazı olduğun söylenemez, hırslısın. İlişkilerinde memnun edilmesi zor bir sevgilisin.

Gezegenin: Satürn
Kalıcı sonuçlar, kararlılık ve hırs gezegeni Satürn, hayatının tam da orta yerinde.

Çiçeğin: Amaril
Çalışkan Oğlak, uzun boylu amarilleri sever. İlk tercihi de kırmızı çiçekli olanıdır.
Konuşmayı fazla sevmiyorsun. Onun yerine düşünmek ve uygulamak senin için daha iyi. Karar almakta zorlanan bir yapın var. Bunun en büyük nedeni, başarısızlık korkusu. Dürüst ve güven veren bir karaktere sahipsin. Zaman kaybetmekten hiç hoşlanmıyorsun. Kincisin. Önce intikamını alıyor, sonra o kişiyle arkadaşlığına kaldığın yerden devam ediyorsun. Maddi konulara önem veriyorsun. Gereksiz yere para harcamıyorsun.
——————————————————————————————————————————————————-

 

Yorum Yapın