Burçlara Göre Karakter Analizi: İkizler

2798 views Yorum yap

İkizler  21 Mayıs – 21 Haziran

Sana uğur getirecek numara, gün ve çiçeği; pozitif ve negatif yönlerini, hayata bakışın hakkında ipuçlarını öğrenmeye ne dersin?

 

Kilit noktası: Kendini düşündüklerinde araması

Grubun: Hava

Uğurlu günün: Çarşamba

Uğurlu sayın: 5

Uğurlu günlerin: 11 Mayıs, 18 Mart, 8 Ekim

Pozitif yönün: Mantıklı, çabuk öğrenen ve yetenekli olman

Negatif yönü: Kararsız ve değişkensin

Burçtaşın: Naz Elmas (16 Haziran), Colin Farrell (31 Mayıs), Juliette Lewis (21 Haziran), Nicole Kidman (20 Haziran), Anna Kournikova (7 Haziran), Lee Ryan (17 Haziran), Gülşen (29 Mayıs), Gökhan Kırdar (2 Haziran), Liam Neeson (7 Haziran), Joseph Fiennes (27 Mayıs), Shane West (10 Haziran), Mehmet Okur (26 Mayıs)

Uğurlu ağacın: Kestane
İnsanları etkilemek gibi bir derdin yok. Her şeyi oluruna bırakırsın. İnsanlara karşı daha açık ve net olmalısın.

Gezegenin: Merkür
İkizler burcunun yöneticisi Merkür, duygusal olmayan ve objektif düşünceyi temsil eder. Uçarı olduğun kadar ciddi ve mesafelisin de…

Çiçeğin: Gül
İster tek bir dal, ister bir buket olsun; ister kırmızı, ister beyaz olsun hiç fark etmez! Gül, ikizlerin en sevdiği çiçektir.
Üstesinden gelinmesi zor durumlardan kıvrak zekan sayesinde rahatlıkla kurtulabiliyorsun. Her ortama kolaylıkla uyum sağlayabiliyorsun. Arkadaş bulmakta zorlanmıyorsun, ama havai yapınla her şeyden hemen bıkabiliyorsun. Cömertsin. Hırs yaptığın konularda çevrendekilerle yarışmaktan çekinmiyorsun.
——————————————————————————————————————————————————-

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Moda

Ye kürküm ye!

Hollywood yıldızları ve pop starları, kışın gelmesiyle birlikte kürklerini, tüylü paltolarını üzerilerine geçirdiler. Artık çok üşüdüklerinden mi, kürk modası olduğundan mı, yoksa hayvanseverleri sinir etmek için mi bilinmez!              

Devamı   5620