Karakter Analizi

Burçlara Göre Karakter Analizi: Balık

Balık  19 Şubat – 20 Mart

Sana uğur getirecek numara, gün ve çiçeği; pozitif ve negatif yönlerini, hayata bakışın hakkında ipuçlarını öğrenmeye ne dersin?

 

Kilit noktası: Kendisini hem arayıp hem aramaması

Grubun: Su

Uğurlu günün: Perşembe

Uğurlu sayın: 7

Uğurlu günlerin: 6 Şubat, 21 Nisan, 19 Ağustos

Pozitif yönün: Duygusal, merhametli, uyumlu ve anlayışlısın

Negatif yönün: Kendine güvensizlik, dikkatsiz ve kararsız oluşun
Burçtaşın: Yalın (30 Mart),Beren Saat (26 Şubat), Hayko Cepkin (11 Mart), Murat Boz (7 Mart), Kutsi (16 Mart), Beyazıt Öztürk (12 Mart), Johnny Knoxville (11 Mart), Jennifer Love Hewitt (21 Şubat), Jon Bon Jovi (2 Mart), Eva Mendes (5 Mart), Freddie Prinze Jr. (8 Mart), Chris Klein (14 Mart), Bruce Willis (19 Mart), Joel Madden (11 Mart), Rachel Weisz (7 Mart), Cindy Crawford (20 Şubat), Işın Karaca (7 Mart), Nejat işler (28 Şubat)

Uğurlu ağacın: Ihlamur
Kavga etmeyi ve tartışmayı hiç sevmiyorsun. Çok çalışkansın. Arkadaşların söz konusu olduğunda elinden gelen her şeyi yaparsın.

Gezegenin: Neptün
Neptün, ilham gezegenidir. Sezgileri güçlendirir ve derin merhameti öğretir.

Çiçeğin:Nergis
İlkbaharda etrafa neşe ve enerji saçan nergis, tam Balık’lara göredir. Özellikle trompet nergisi, parlak sarı rengiyle büyüler.
Hayal dünyası gelişmiş, romantik ve gizemli bir insansın. Hayatında aşkın yeri çok büyük. Senin bünyende hem mantıklı davranarak yaratıcılığı keşfetmek hem de imkansız hayaller bir arada bulunabilir. Fazla hayalci davrandığında yanılgılara düşebiliyorsun. Fedakar ve iyimser yönünü zaaf olarak kullananlar olabiliyor. Bakışların son derece etkileyici ve derin.
okul hayatında gerekse arkadaşlarınla olan ilişkilerinde biraz ihmalci davrandığının farkında mısın bilmem. Aşk hayatının gözleri kör eden duygusu diğer her şeyi ikinci plana atmışa benziyor. Aile yaşantındaki durumu söylemiyorum bile! Bana kalırsa dikkatleri daha fazla üstüne çekmeden önce kendine çeki düzen ver ve ihmal ettiğin şeyleri bir hatırla. Unutma, arkadaşlıklar ertelenmeye gelmez.

 

——————————————————————————————————————————————————-

 

Yorum Yapın