Burçlara Göre Karakter Analizi: Aslan

2431 views Yorum yap

Aslan  22 Haziran – 22 Temmuz

Sana uğur getirecek numara, gün ve çiçeği; pozitif ve negatif yönlerini, hayata bakışın hakkında ipuçlarını öğrenmeye ne dersin?

 

Kilit noktası: Kendini yaratma gücünde araması

Grubun: Ateş

Uğurlu günün: Pazar

Uğurlu sayın: 1

Uğurlu günlerin: 7 Nisan, 24 Mayıs, 3 Kasım

Pozitif yönün: Cömert, heyecanlı ve ileri görüşlüsün

Negatif yönün: Kibirli ve sabit fikirlisin

Burçtaşın: Madonna (16 Ağustos),oray Candemir (07 Ağustos), Charlize Theron (7 Ağustos), James Marsters (20 Ağustos), Edward Norton (18 Ağustos), Carrie Anne Moss (21 Ağustos), Halle Berry (14 Ağustos), Sandra Bullock (26 Temmuz), Ben Affleck (15 Ağustos), Kate Beckinsale (26 Temmuz)

Uğurlu ağacın: Kavak
Fazla atılgan olmasan da gerektiği zaman çok hırslı ve cesaretlisin. İnsanlarla olan ilişkilerinde seçici davranırsın.

Gezegenin: Güneş
Sonsuz ışık kaynağımız Güneş gibi, sadece kendin için değil, sevdiklerin için de elinden gelen her şeyi yapıyor, onlara güven veriyorsun.

Çiçeğin: Orkide
Aslan, kendisi gibi gösterişli olan çiçekleri sever. Büyüleyici güzellikteki orkideler, bu yüzden favorileri arasındadır.
Burçlar arasında en fazla liderlik özelliğine sahip olanlardandır Akrep Burcu. Sen de bu özellikten fazlasıyla nasibini almışsın. Kendine çok güveniyorsun. Hatta kendini o kadar çok beğeniyorsun ki bu bazen kibirlik olarak görülebiliyor. Herkesten farklı şeyler yapmak istiyorsun, bu yüzden de yaratıcılığını sonuna kadar kullanıyorsun. Gururlusun. Tek bir aşkla yaşamak sana göre değil. Ancak sevince tüm benliğinle seviyorsun.
 

——————————————————————————————————————————————————-

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Müzik

Usher’dan yeni bombalar!

Geçtiğimiz sene yayınladığı 5’inci stüdyo albümü olan ”Here I Stand” ile kariyerinin şimdiye kadarki en büyük başarısını yakalayan ve listelerde uzun süre zirvede yer alan Usher, şu sıralarda 6. stüdyo albümünü çıkarmak için uğraşıyor.

Devamı   1224