Burçlara Göre Karakter Analizi: Akrep

2296 views Yorum yap

Akrep  23 Ekim – 21 Kasım

Sana uğur getirecek numara, gün ve çiçeği; pozitif ve negatif yönlerini, hayata bakışın hakkında ipuçlarını öğrenmeye ne dersin?

 

 

Kilit noktası: Kendisini arzuladıklarında araması

Grubun: Su

Uğurlu günün: Salı
Uğurlu sayın: 9

Uğurlu günlerin: 24 Ocak, 18 Mayıs, 9 Ağustos

Pozitif yönün: Tutkulu, kararlı ve anlayışlısın

Negatif yönün: Kıskanç, inatçı ve kuşkucusun
Burçtaşın:Gülçin-Hepsi (30 Ekim),Serkan Şenalp (2 Kasım), Özlem Tekin (18 Kasım), Alp Kırşan (03 Kasım), Kelly Osbourne (27 Ekim), Ethan Hawke (6 Kasım), Brittany Murphy (10 Kasım), Leonardo di Caprio (11 Kasım), Owen Wilson (18 Kasım), Meg Ryan (19 Kasım), Scarlett Johansson (22 Kasım), (18 Kasım Owen Wilson)

Uğurlu ağacın:Dişbudak
Kendi düşüncelerin senin için çok çok önemli. Başkalarına hiç kulak asmıyorsun. Bu yüzden bazen yanılabiliyorsun.

Gezegenin:Pluto
Pluto değiştirir, atar, tamir eder, canlandırır, yeniden başlatır ve dokunduğu her şeyi tümüyle yeniler. Bu, senden başkası değil zaten.

Çiçeğin:Karanfil
Kişinin kendisine olan öz saygısını ve güzelliği ifade eden karanfil, Akrep’e en yakışan çiçektir.
Aşırı uçlarda yaşamayı seviyorsun. Hangi konuya elini atarsan at, o konuya sonuna kadar hakim olmayı seviyor, derinlerine dalmayı korkmuyorsun. Olaylara farklı bakış açılarıyla yaklaştığın için farklı sonuçlar çıkarabiliyorsun. Çok iyi dost olabilirsin, ama kimse senin düşmanın olmayı istemez. Gerçek bir sır küpüsün. Gizemli yapın seni karizmatik yapıyor. Pratik zekan sayesinde karşılaştığın birçok olaydan rahatlıkla sıyrılabiliyorsun.

 

——————————————————————————————————————————————————-

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Genel

İçindeki kötü sesi sustur!

İtiraf et, bazen aklından çok kötü şeyler yapmak geçiyor değil mi! Eski erkek arkadaşından intikam almak için yanıp tutuşuyor, okula gitmemek için hasta numarası yapıyor ve kendine bile itiraf edemesen de en yakın arkadaşını

Devamı   1210