Kankinle bunları yap!

1677 views Yorum yap

6. Bakım günü düzenleyin
Kendinize özel bir gün belirleyin ve tüm günü kızsal mevzularla ilgilenerek geçirin. Kuaföre gidin, saçlarınızı kestirin, fön çektirin, cildinize bakım yapın, epilasyon ya da ağdayla tüylerinizden kurtulun, kaşlarınızı alın, manikür yapın, masaj yaptırmaya gidin… Zamanın nasıl geçtiğini anlamadan hem eğlenecek hem de güzelleşeceksiniz!

7. Kendi filminizi çekin
Birbirinizin günlük hayatını çekebileceğiniz gibi bir konu belirleyebilir ve onun üzerine senaryo yazıp kendi filminizi yaratabilirsiniz. Filminizin süper olması da gerekmiyor. Yeterki bu çekimi gülümseyerek izleyin ve ileriki yıllarda “iyi ki çekmişiz” deyip tanıdıklarınıza izletin.  Hatta videonuzu heygirl.com.tr’ye yüklerek diğer Heygirl kızlarıyla da paylaşabilirsiniz:)

8. Radyo programı hazırlayın
Neden sizin de bir radyo programınız olmasın? İlla ki ulusal bir kanaldan yayın yapmanız gerekmiyor! Bu iş için bilgisayardaki ses kayıt programından yardım alabilir, seslerinizi kaydedip arada da sevdiğiniz şarkıları çalarak çok eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz.

9. Kendi web sitenizi yapın

Arkadaşınla tanışma hikayenizin, fotoğraflarınızın ve birbirinizle ilgili düşüncelerinin yer alacağı bir web sitesi hazırlayın! Bu iş için internet kurdu bir arkadaşınızdan yardım isteyebilir ya da Google’a “web sitesi nasıl hazırlanır” yazdığınızda karşınıza çıkacak sitelerden faydalanabilirsiniz!

10. Bolca eğlenin

Kıpır kıpır albümler, festivaller, konserler sizi bekliyor! Siz de okullar açılmadan katılabildiğiniz kadar çok etkinlikte yerinizi ayırtın, dans ederek, bağıra çağıra şarkılar söyleyerek yazın tadını çıkarın! İyi eğlenceler!

Sayfalar: 1 2

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir