Kankinle bunları yap!

2127 views Yorum yap

Henüz geç kalmadınız! Birbirinizi daha iyi tanımanızı, kahkahalar atmanızı ve unutulmayacak anılar biriktirmenizi sağlayacak tam 10 önerimiz var!

1.Tatile çıkın
İster tek başınıza, ister ailenizle olsun, ama mutlaka birlikte tatile çıkın. Düşünsene en yakın arkadaşınla aynı yerde kalacak, birlikte kahvaltı edip birlikte güneşleneceksiniz! Tüm bunlar çok eğlenceli olacağı gibi birbirinizin hiç bilmediğiniz yönlerini keşfetmenizi de sağlayacak!

2. Fotoğraflar çekin
Fırsat buldukça birbirinizin fotoğrafını çekin. Ama fotoğraflarınız sıra dışı olmalı! Örneğin makyaj yapıp farklı kostümler giyerek değişik kareler yakalayabilir ya da en ilginç mimiklerinizin fotoğrafını çekebilirsiniz!

3. Birlikte spor yapın
Tek başına spor yapmak sana eziyet gibi geliyor olabilir, ama arkadaşınla beraber spor yaptığını düşünsene! Sence de çok eğlenceli olmaz mı? Yürüyüş bandı üzerinde yapacağınız dedikodular, koşu arasında vereceğiniz molalar ve birlikte hayal ettiğiniz incecik vücutlar, sizi daha iyi motive eder. Hem mızıkçılık yapıp “bugün spor yapmayayım” bahanesini engelleyen biri de olmuş olur, ne dersin?

4. Ortak bir günlük tutun
İkinizin de kullanabileceği ortak bir günlük tutmaya ne dersiniz? Bu günlük, bir gün sende, diğer gün arkadaşında kalacak. İçine gün boyu neler yaşadıklarınızı, neler hissettiklerinizi yazacaksınız. Ertesi gün de okuyacaksınız! Böylece iç dünyanızda kalan, birbirinize açamadığınız ruh halinizi de daha iyi anlayacaksınız!

5. Tiyatro oyunu yazıp oynayın
“Çok Güzel Hareketler Bunlar” programında skeçleri oynayanlar da kendileri yazıp kurgulamıyor mu zaten? Siz de onlar gibi kendi mutfağınızı kurup, oyununuzu pişirip süsleyip  çevrenizdekilere servis edebilirsiniz. Hatta bunun için diğer arkadaşlarınızdan da yardım isteyebilirsiniz.

Sayfalar: 1 2

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir