Kankan aldatılıyor mu?

1896 views Yorum yap

Düşünmeye gerek bile yok! Hemen anlatmak gerek!
İki aşk arasında…
Artık eminsin! Zaten yeteri kadar bekledin ve hiçbir şüphe bırakmayacak kadar kanıtın var. Arkadaşın sadece fiziksel olarak değil, duygusal olarak da aldatılıyor! Çünkü bu hain çocuk, birlikte olduğu diğer kızı da seviyor ve onu da bırakamıyor. Resmen iki aşkı bir arada yürütmeye çalışıyor ve iki kızın da bundan hiç haberi yok. Ne sanıyor bu kendini!
Neden konuşmalısın? Öyle bir şey biliyorsun ki, bunu arkadaşına söylemezsen onun aptal yerine koyulmasına açık açık göz yummuş olacaksın. Bu olanlar hiçbir şekilde kabul edilemez. Bunu arkadaşın kesinlikle bilmeli. Belki bir kere üzülecek, ama sorun da kökten çözülmüş olacak. Ancak söylemezsen onu günden güne kötüye gidecek bir ilişkiye mahkum etmiş olacaksın. Ayrıca bir gün bu durumu öğrenip senin de haberinin olduğunu duyarsa, sen de onu kaybedebilirsin!

Aşk üçgeni…
Korkunç! Felaket!  Arkadaşın öyle biriyle aldatılıyor ki… Bu kızı ikiniz de spor salonundan tanıyorsunuz. Üstelik kız sizi gördüğünde hiçbir şey yokmuş gibi davranmayı başarıyor. Yüzsüz! Demek ki arkadaşının sevgilisi ve bu kız bir olup senin arkadaşını uyuttuklarını sanıyorlar.
Neden konuşmalısın? Arkadaşını uyandırmak tabii ki sana düşer. Durum gerçekten mide bulandırıcı. Bu çocuk senin iki arkadaşınla birden çıkıyor. Ayrıca zavallı arkadaşın bu kızla spor salonundaki arkadaşlığını ilerletip daha samimi olmaya başlayabilir. Onu böylesine berbat bir durumun içinden çıkarmalısın.

Ex faktörü…
Çok hassas bir konu! Eski sevgiliyle yaşanan bu durum sadece bir günlük olsa, yani çıkıp bir kahve içmiş olsalar görmezden gelinebilir, ama çocuğun eski sevgilisiyle yeniden birlikte olduğundan eminsen, durumun haftalardır devam ettiğine dair kanıtların varsa, kontrolü eline almanın vakti gelmiş. Demek ki bu kıza olan duyguları hiç bitmemiş ve senin arkadaşını sadece bir teselli olarak görmüş. Acı ama gerçek!
Neden konuşmalısın? Maalesef arkadaşının sevgilisi eski aşkını unutamamış! Görünen o ki onunla yeniden bir ilişkiye başlıyor ve çok kısa süre sonra senin arkadaşını öbür kız için terk edip gururunu kıracak… Arkadaşın bunu ne kadar erken bilip tavrını belirlerse durumu o kadar az yara alarak atlatır.

Sanal çapkın…
İnternetteki sosyal ağlarda kimlerin nasıl flört ettiğini görmek seni eğlendiriyor. O yüzden arada bu tip sitelerde geziniyorsun ancak bu sefer pek de gülemeyeceğin bir şey fark ettin! Arkadaşının sevgilisi bu sitelerin hepsine üye ve çeşit çeşit fotoğraf, dünya kadar mesajla önüne gelenle flört ediyor. Herhalde buralarda bu kadar zamanı boşa geçirmiyor. Belli ki resmen avlanıyor!
Neden konuşmalısın? Anlaşılan aşk, arkadaşının gözlerini kör etmiş! Belli ki sevgilisinin çok saf ve dürüst olduğunu düşünüyor. Peki sence arkadaşın herkese ilgi duyabilen bir erkeği hak ediyor mu? Güvendiği erkek sürekli internet başında yeni yeni heyecanlar arıyor! Arkadaşını, onun güvenini hak etmeyen bu çocuk konusunda uyarman gerekli.

Bunu hep yapıyor…
İlk seferde her şeyi görmezden geldin, ikinci seferde de çeneni tuttun, üçüncü de susmak senin için çok zordu ancak bu sefer imkansız! Arkadaşın non-stop aldatılıyor! Bu çocuk sanki ne kadar çok kızla olursa kendini o kadar kanıtladığına inanıyor ve bu yüzden her geçen gün bu kızlara bir yenisini ekliyor. Senin arkadaşın da saf saf sevildiğini sanıyor.
Neden konuşmalısın? Arkadaşın ilişki yaşadığı kişinin gerçek yüzünü görmeli. Bu çocuk onunla resmen dalga geçiyor. Senin arkadaşın onu sevip ona güvenirken o, kalkmış her geçen gün aldatma hikayelerine bir yenisini ekliyor. Arkadaşın bu çocuktan kendini mutlaka korumalı. Ona haber vermek elbette sana düşer!

Sayfalar: 1 2

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir