Zoom

Heygirl iş başında!

Partinin aşçısı: İpek Koşan
Bunca insan geldi. Peki, bu insanlar ne yiyecek ne içecekti? İpek, bu işi seve seve üstlendi, farklı noktadaki orijinalliğiyle yemek sayfasındaki becerilerini birleştirerek birbirinden güzel kokteyller, sandviçler, kanepeler ve ilginç soslu atıştırmalıklar hazırladı. İpek’in spesiyali ise tadına doyamadığımız brownieler ve karışık mini pizzalardı:)

Partinin stilisti: Canan Danyıldız
Partiye rüküş ya da salaş bir biçimde gitmedik tabii ki! Ne de olsa yaş günümüzdü ve prensesler gibi olmalıydık. Canan, ne, nerede, kaç paraya konularına hakim olduğu için bizi alışverişe çıkardı. Biz giydik çıkardık, o da denediğimiz kıyafetleri tek tek not aldı. Onun sayesinde hem bütçemize hem de tarzımıza uygun kıyafetlerimize kavuştuk.

Partinin güzellik kraliçesi: Elif Ünal Özdoğan
O gece kendimizi güzel saç stillerinden ve parıltılı bir makyajdan yoksun bırakamazdık. Bu konudaki 1 numaralı danışmanımız ise partinin güzellik kraliçesi Elif’ti. Önce kime nasıl saç ve makyajın gideceğini kafasında tasarladı, sonra da hangimize neyin uygun olacağı konusunda bize uzun uzun açıklamalar yaptı. Kısacası hepimizin güzelliğine güzellik kattı:)

Not: Parti hazırlıkları için epey yorulduk, ama işin ilginç kısmı partinin bittiği dakika, kendimizi bir sonraki partiyi iple çeker halde bulduk! Bu yüzden de hemen ”Yaza Merhaba Partisi” düzenlemeye karar verdik. Kısacası biz bu parti işini çok sevdik, umarız okurken sen de eğlenmişsindir;)

 

 

Yorum Yapın