Her kızın olmalı!

1936 views Yorum yap
alt

Cep telefonun olmasa da olur, eskiden telefon mu varmış:) Ya da hayatın boyunca şapka takmazsan da çok bir şey kaybetmezsin. Deri ceketsiz, bronzlaştırıcısız, hatta parmak arası terliksiz bile hayat geçer. Ama cımbızsız, deodorantsız ya da en yakın arkadaşsız olmazzz! Her genç kızın mutlaka sahip olması gereken şeyler vardır ve “yangında ilk kurtarılacaklar” listesi olmalıdır. Buyur beraber okuyalım!

1- Kırmızı ruj: Her kızın bir gün çarpıcı görünecek dudaklara ihtiyacı olur.

2- Siyah bir elbise: Şüphesiz her rengin kendine has bir güzelliği var. Ama siyah bir elbisenin verdiği zariflik tartışılmaz. Mutlaka olmalı!

3- Cımbız: Küçücük bir “şey” seni sinir etsin istemezsin değil mi? Öyleyse yangında ilk kurtarılacaklar listende cımbız mutlaka yer almalı!

4- Platonik aşk: Kulağa saçma gelse de, bazen acı çekmek de güzeldir. Vallahi güzeldir! Sen bunu bir kenara not et, ileride anlayacaksın:)

5- Tırnak cilası: Doğallıktan yana olsan da tırnak bakımı önemlidir. Erkekler çaktırmasalar da, kızlarda en çok tırnaklara dikkat ederler. Bakımsız tırnaklarla yarışa her zaman 1-0 geride başlarsın.

6- El ve vücut kremi: Pürüzsüz ve yumuşacık bir cildin yoksa ayvayı yersin, bizden söylemesi:)

7- Güneş gözlüğü: Bazen bakışlarını kaçırmak isteyeceğin anlar olabilir. Ya da çaktırmadan çapkınlık yapmak isteyeceğin anlar… En iyi kamuflaj aksesuarı tabii ki güneş gözlüğüdür!

8- Topuklu ayakkabı: Bacaklarını daha düzgün ve boyunu uzun göstermen gereken günler yakındır, ey genç bayan!

9- Deodorant: “Benim doğal kokum gibisi yok” cümleleri bize sökmez. Hele erkeklere hiç sökmez!

10- Bikini: Yoksa sen hala tek parça mayo mu giyiniyorsun? Yaşın ilerledikçe zaten tek parçaya mahkum kalacaksın, sonra çok ağlarsın çoook!

 

 

İlgini Çekebilir:
alt

Robert Pattinson’ın en güzel duvar kağıtları!

 

 

 

Yazının devamı bir sonraki sayfada…

Sayfalar: 1 2

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir