Hayatsal kaygılarımız

3735 views Yorum yap

Tarkan diyor ya hani şarkısında, “Parçalı bulutluyum, ama hala umutluyum” diye. Galiba umutlu olmak her zaman çözüyor sorunları. Bir gülünce güller açar, hem yüzünde, hem kalbinde! O halde niye zaman harcıyorsun ki ona buna endişelenmekle!

Erkekler
“Ya “hayır” derse”
Artık dayanamıyor, ona hislerini açıklamak istiyorsun. Ama bir taraftan da ya “hayır” derse diye kendi kendini yiyorsun. Endişelerine son ver ve ona içinden ne geliyorsa söyle. Eğer ona açılmazsan, belki de hayatının şansını kaçırmış olacaksın. Olumsuz cevap verirse de üzülme, böylece zamanını boşuna harcamamış olursun.
“Beni aldatırsa”
Aklında sürekli bu soru var. O son derece yakışıklı, esprili ve komik. Pek çok da kız arkadaşı var. Onu aradığında bulamayınca aklına hemen “acaba kiminle, ne yapıyor” soruları geliyor. Ona bunu belli etsen sana kızıyor, belli etmesen için içini yiyor. Yapman gereken ne, biliyor musun? Eğer ilişkinizi harcamak istemiyorsan, ona güvenmeyi öğrenmek!
“Beni terk ederse”
Başlarda her şey güzeldi. fiimdi de öyle gerçi. Ama yazın bitmesine şurada ne kaldı. Ya ilişkiniz biterse, o başkasını bulursa? Bu endişelerle güzelim sıcak günleri buz gibi soğutmaktan vazgeç. Yarının neler getireceği belli olmaz, dolayısıyla sen bugünden keyif almaya bak!

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir