Hata mı yaptın? Affedilebilirsin!

1292 views Yorum yap
alt

”Dünyanın En İyi Arkadaşı” ödülünü beklerken yaptığın bir hata yüzünden dereceye bile giremedin, hatta arkadaşını kaybetmek üzeresin! Dur, üzülme hemen! Kendini affettirebilirsin!

iPod’unu kırdın…
Yapacak bir şey yok ya iPod’u tamire götüreceksin ya da harçlıklarını biriktirip yenisini alacaksın. Olmadı kendininkini ona verirsin:) Bu fikir hiç de hoşuna gitmedi, değil mi?

Saçlarını yanlış renge boyadın

Arkadaşını alıp kuaföre gideceksin ve bir daha da bilmediğin şeyleri yapmaya kalkmayacaksın:)

Onunla aynı kıyafeti aldın…
Ne olmuş canım, siz kardeş kadar yakın iki dostsunuz. Bu yüzden aynı kıyafeti giyebilirsiniz. Bu sizin ne kadar yakın olduğunuzu gösterir. (Ona böyle söylersin)

Sınavda kopya vermedin…
“Canım arkadaşım, ben sana kopya verdiğimde sen hiç bir şey öğrenemezsin. Çalışıp, senin de bu konuyu öğrenmeni istiyorum” diyebilirsin. Hala kızgın olacaktır, ama en azından ona iyilik yapıyorsun:)

Kazayla postişine takıldın…
Ay şekerim o da neden bu yaşta böyle şeyler yapıyor:) Kendi saçının çok daha güzel göründüğünü kanıtlamak için yaptığını söylersin. Üstelik gerçek saçlarıyla bu tür kazalarla karşı karşıya kalma ihtimalinin olmadığını da eklersin.

Ders notlarını vermedin…
Burada biraz bencillik yapmışsın kabul et. İçten içe bir rekabet hissediyor ve onun senden daha yüksek not almasını istemiyor olabilirsin. Ama unutma ona “Sana notlarımı vermem, kendin de not tutsaydın” dersen, bir gün senin de ders notlarına ihtiyacın olduğunda o da sana aynısını yapabilir. Bugün sana, yarın bana:)

İlgini çekebilir

 

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir