Geri Dönülmez Olaylar

5574 views Yorum yap

 “Back” tuşuna basarak hayatımızın bazı anlarını geri alabilmek ne kadar güzel olurdu, değil mi? Ama maalesef teknoloji henüz o kadar gelişmedi ve biz hala zaman içinde yolculuk yapamıyoruz. Bu yüzden kırdığımız potların, yaptığımız hataların ve özellikle elimizde olmadan incittiğimiz arkadaşların faturasını ödemek zorunda kalıyoruz. Ama biraz iyi niyet, biraz sempati, azıcık empatiyle kırılan tüm kalpler onarılır. Çözüm senin elinde! İşte, fena durumlar ve telafileri…

Yakın arkadaşın sevgilisine aşık olmak

İşte, belki de geri dönüşü olmayan olayların en fenasından bahsediyoruz! Hele bir de durumun ortaya çıktıysa ve en yakın arkadaşın tüm gerçekleri öğrendiyse! Üstüne bu çocuk da sana ilgi duyuyorsa, durumun gerçekten içler acısı diyebiliriz:( Hemen aşağıda saydığımız yöntemleri kullanmalısın. İşe yarayıp yaramayacağının garantisi yok, ama ne kaybedeceksin ki?

  • Hemen eve git, kafanı topla ve kimi daha çok sevdiğine karar ver. Tamam, aşk kesinlikle daha ağır basıyormuş gibi gelecek sana, çünkü o noktada hormonların da karışıyor işe. Ama azıcık mantıklı düşünürsen arkadaşını da çok sevdiğinin, onsuz hayatın tatsız ve tuzsuz olacağının fark edeceksin.
  • Bu çocuk sence bu kadar değerli mi? Hemen eline kağıt kalem al ve önce yakışıklının, sonra da arkadaşının en iyi özelliklerini yaz. Başka bir liste daha yap ve şimdi de kötü yönlerini yaz. Hangisi daha ağır basıyor?
  • Sanırım artık hayatında kimi istediğine karar verdin, değil mi? Eğer arkadaşını seçtiysen hemen ertesi gün tüm cesaretini topla ve yanına git. Ona tüm gerçekleri anlat ve arkadaşlığınızın bitmesini istemediğini, zaten sizin mahalledeki “X”ten daha çok hoşlandığını söyle. Bu pembe yalan inan arkadaşlığınızı kurtaracak. Belki de bu “X” gerçekten iki üç gün sonra karşına çıkacak, kim bilir:) Ama eğer yakışıklıyı seçtiysen zaten bir şey yapmana gerek yok çünkü arkadaşın kırık bir kalple kalakalacak:(

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir