Zoom

Gelene hay hay, gidene bay bay:)

“BAY BAY” DE!
Bazen kendimize bile itiraf edemesek de ilişkide bir sorun olduğu aslında çok bellidir! Ne zaman mı? İşte şimdi sana bu durumları sıralayacağız… Senin yapman gereken de, okumak ve ne kadarının erkek arkadaşına uyup uymadığına bakmak. Eğer o ayrılık sinyalleri göndermeye başladıysa ve sen tüm çabalarına rağmen olumlu hiçbir sonuç alamıyorsan, ona “bay bay” deyip yeni yakışıklılara “merhaba” demenin vakti gelmiş demektir!

Başka biri gibi davranıyor
İlk zamanlarda seni iltifatlara boğan sanki o değildi! Şimdi saçlarının renginin değiştiğini bile fark etmiyor! Bu durumdan şikayet ettiğinde de hep bir bahane buluyor! Bu ilgisizliğinin bir sebebi olmalı!

Hep işi var

Eskiden yanına koşa koşa geliyordu! Her tenefüs seninle muhabbet etmeye çalışıyordu, evine kadar seninle yürüşordu… Ama artık onu günde bir defa zor görüyorsun, hatta bazen tüm günü konuşmadan geçirdiğiniz bile oluyor… Öyleyse üzgünüz, ama senin yakışıklı da ayrılık sinyalleri veriyor:(

Bahane, bahane, bahane!
Son günlerde seninle görüşmemek için hep bir bahanesi var. Ya “erkek erkeğe çıkacağız” diyor, ya ders çalışması gerekiyor. Bazen de tam onunla buluşmak üzere evden çıkmaya hazırlanıyorsun, ama o arama zahmetini bile göstermeden sms atarak hastalandığını söylüyor! “Geçmiş olsun” demek için arıyorsun, ama bu kez de telefonu kapalı! Sence de bu durumda bir gariplik yok mu?

Sanal takip

Sana tüm gün evde olacağını söylemişti, ama Facebook’taki konumu arkadaşlarıyla dışarı çıktığını ele verdi! Hatta sen daha ona ulaşmadan, etiketlenmiş bir fotoğrafı sana ulaştı bile! Üstelik gayet de neşeli görünüyor! Bu çocuk resmen sana yalan söylüyor! Bunu fark ettiğini söylediğinde ve neden yalan söylediğini sorduğunda da acayip sinirleniyor, seni dedektiflik yapmakla ve kendisine güvenmemekle suçluyor!

İlgi sıfırın altında
Konuşmalarınız sırasında artık “canım” ve “aşkım” gibi sevgi sözcükleri kullanmayı bıraktı! Buluştuğunuzdaa hiç konuşmuyor, sen bir şeyler anlatırken dinlemiyor bile! Bu durumun iki açıklaması olabilir: Ya kafasına taktığı ciddi bir sorunu var ya da seni artık hiç önemsemiyor!
Telefonlarına çıkmıyor
Ne zaman onu arasan, ulaşamıyorsun. Telefonlarına çıkmıyor ya da saatler sonra geri dönüyor! İlk başlarda “Ne var bunda duymamıştır” diye kendini avutmaya çalışıtın, ama artık bir gariplik olduğunu seziyorsun… Öyleyse onunla ciddi bir konuşma yapmaya ne dersin?

Yorum Yapın