El yapımı terapi:)

7009 views Yorum yap

•    İzlemekten sıkılmadığın, artık her saniyesini ezbere bilsen bile yine de gülmekten kendini alamadığın videoları favorilerine alıp canın sıkıldıkça izleyebilirsin:)
•    Boş vakitlerinde evde oturmaktansa üzerine rahat bir şeyler giyip tek başına gezintiye çıkabilirsin. Yeni yerler görmek, farklı insanlar tanıyıp onları dinlemek sana iyi gelebilir. Bu yüzden arkadaşların aradığında “Canım sıkkın” deyip reddetmeden önce bir kez daha düşün.
•    Kendine bir hayal kutusu hazırlamaya ne dersin? Hayal ettiğin ne varsa resimlerini kesip isteklerini yazarak bir kutuda toplayabilirsin. Umutsuzluğa kapıldığında cesaretini toplamak ve motivasyonunu yükseltmek için kutuya bak. Unutma, yeterince ister ve çabalarsan hayallerinin hepsini gerçekleştirebilirsin!
•    Bitkilerin etkilerini görmezden gelemeyiz elbette! Papatyanın sakinleştirici, lavantanın yatıştırıcı özelliğinden faydalanarak kendine harika bir çay yapabilirsin. Üstelik uyarıcı özelliğiyle bilinen mentollü duş jelleriyle, güne dinlenmiş ve zinde uyanabilirsin.
•    Daha önce hiç spa’ya gitmediysen, kız arkadaşlarınla mutlaka bir program yapmalısın. Hamam sefasından sonra soğuk jakuziye girmek, aromatik bir masajla rahatlamak sana çok iyi gelecektir. İstersen, evde kendi kendine de bakım seansı yapabilirsin.
•    Müzik dinlemek gerçekten ruhun gıdasıdır! Kulaklığını çantan hiç çıkarma. Çünkü ne zaman lazım olacağı hiç belli olmaz:) Ayrıca play-list’ini de sık sık güncelle. Nerede olursan ol kulaklığını tak, favori parçalarını açarak kendini müziğin ritmine bırakıp “Boşvermişim Dünya’ya” moduna geçebilirsin:)

Sayfalar: 1 2

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erkekler

10 soru 10 cevap anahtarı

6 “Arkadaşları onun için kutsal ve vazgeçilmezdir” DOĞRU: Ne yaparsan yap, arkadaşlarının yerine geçemezsin. Geçmemelisin de… Seninle ve onlarla yaşadıkları birbirinden öyle farklı ki! Bu yüzden onu arkadaşlarından uzaklaştırmak için harcayacağın her çaba da

Devamı   2692