Burcuna bak, sınavı geç

2267 views Yorum yap
alt

Ders çalışmak için ”yaparsın, başarırsın” gibi tezahüratlara mı ihtiyaç duyuyorsun, sessiz bir ortama mı? Burçlara göre taktiklere kulak ver, sınavlara bir de böyle hazırlan!

 

Günlük burç yorumları

 

KOÇ
Sınav yaklaşırken mide ve baş ağrılarına dikkat etmelisin. Hazımsızlık sorunuyla karşılaşabilirsin. O yüzden elma yiyip bolca su içmeyi dene. Korkunu yenmek için, ”Doğru yapacağım, her şey çok iyi olacak” diye basit bir meditasyon yöntemi deneyebilirsin.

Sınavda ne renk giymelisin: Kırmızı

BOĞA
Yemeğe aşırı düşkün olduğun için strese girdiğin dönemlerde çabuk kilo alabilirsin. Bu yüzden vücudundaki mutluluk hormonunun da dengesi bozulabilir. Kendine farklı ilgi alanları bularak, dikkatini yemekten başka bir yere yöneltebilirsen rahatlayabilirsin.

Sınavda ne renk giymelisin: Yeşil ve mavi

İKİZLER 
Değişken olan bu kızları yerlerine oturtabilene aşk olsun! Yarım saat aynı yerde çalışamıyorsun. O yüzden evin farklı mekanlarında çalışarak verimini daha da artırabilirsin. Hatta mümkünse, deniz kenarında ya da ormanda çalışmalısın. Zihinsel ve fiziksel olarak güçlüsün; yeter ki iste!

Sınavda ne renk giymelisin: Her renk olabilir.

YENGEÇ
Bazen çok dikkatsiz ve heyecanlı olabiliyorsun. Sınavda en dikkat etmen gereken konu, soruları kaydırmamak, doğru şıkkı işaretlediğinden emin olmak. ”%100 Düşünce Gücü” gibi kişisel gelişim kitapları okuyarak dikkatsizlik sorununu aşabilirsin. Beslenmene de dikkat etmelisin. Balık gibi deniz mahsulleri zihnini açar.

Sınavda ne renk giymelisin: Turkuvaz ve siyah

ASLAN
Hızlı yaşamayı seviyorsun ve sağlığına önem vermiyorsun. Hırslı ve lider ruhlu bir yapın var; bu dönemde kendini biraz fazla hırpalayabilirsin. Çok enerjik bir kız olmana rağmen kendini çok zorladığın için enerjin düşmeye başlayabilir. Bol bol vitamin almalısın. Stresten oluşabilecek sırt ve boyun ağrısını yüzerek aşabilirsin.

 

İlgini Çekebilir:
alt

Jessica Biel’in en güzel duvar kağıtları!

 

 

 

Yazının devamı bir sonraki sayfada…

Sayfalar: 1 2

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir