Burcun gücünü nereden alıyor?

2335 views Yorum yap
alt

altYay
Hayata çok iyimser bakıyor, herkese çok samimi davranıyorsun. Maceraya atılmaktan çok hoşlanıyorsun. Espri yeteneğin sayesinde çevrendeki herkesi mutlu ediyorsun. Arada sırada alaycı espriler yapan, iyi bir stand-up’çı olabilirsin.

 

 

Oğlak
Çok düşünen, az konuşan ve kontrollü biri olman, seni güvenilir bir arkadaş yapıyor. Ayrıca çok da dikkatlisin. Bu konuda bir örnek verelim: Avustralya’da 160.000 trafik kazasının incelenmesi sonucunda, en az kaza yapan insanların Oğlak Burcu olduğu belirlenmiş. Şaşırmadın, değil mi?
Kova
Orijinallik, değişiklik, yaratıcılık ve akıl gücünle hemen dikkat çekiyorsun.
Daima yenilik peşinde koşuyor ve insanlığın yararına olacak yeni bir şeyler keşfetmek için didiniyorsun. Doğrusu çok iyi bir bilimkadını olurdun.

Balık
Dürüst, vicdanlı, duygusal ve dingin birisin. İnsanlığın çirkin yönlerinin farkında olsan da dünyayı hep pembe gözlüklerle görmeyi tercih edersin. Romantizme düşkünlüğün ve harika hayal gücün sayesinde çok renkli ve ilgi çekici bir kişiliksin. Sanatın her dalında başarılı olabilirsin.

 

 

İlgini çekebilir

altParis Hilton’dan elbise şov

 

 

 

Sayfalar: 1 2 3

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer

“Dalmak Özgürlüktür”

Yaz geldi diye sergiler bitti zannetme! Sergilerin sayısı her ne kadar azalsa da bir çok sergiye de yaz geliyor, sergi konseptleri de deniz, kum güneş üçlüsünden birine dönüşüyor. İşte örneği!        

Devamı   1060