Burcun gücünü nereden alıyor?

2165 views Yorum yap
alt

Burcunun sana verdiği özel güçleri keşfetmek ve bu güçler yardımıyla hayatını daha güzel bir hala getirmek istemez miydin?

 

Günlük burç yorumları

K
Cesaret, senin en büyük gücün! Korkusuzsun ve bu yeteneğin sayesinde hayattaki her zorlukla baş edebilme gücünü kendinde bulabiliyorsun. Eğer bir kahraman olsaydın, muhtemelen sen dişi bir Herkül olurdun. Zalimlerin karşısında, güçsüzlerin yanında:)

Boğa
Astrolojinin en güvenilir, en sağlam ve en sabırlı burçlarından birine sahipsin. Çok sıcakkanlı ve sevimli biri olduğun için de suratsız insanların bile kalbini hemen kazanabilirsin.

İkizler
Sezgilerini çok iyi kullanıyorsun. Zekan, en önemli özelliğin. Bu iki yeteneğin sayesinde bulunduğun her ortama anında ayak uydurabiliyorsun. Konuşmaya bayılıyorsun, tatlı dilinle yılanı deliğinden çıkartırsın.

Yengeç
Duygusallığın, merhametin ve hassasiyetin, seni dünyanın en iyi kalpli kızı yapıyor. Sorumluluk duygun çok gelişmiş olduğu için, her zaman zor durumda olan arkadaşlarının yanındasın. Kısacası, tam bir iyilik perisisin.

Sayfalar: 1 2 3

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer

İFSAK’tan kısa film atölyesi

İFSAK, 7 Şubat – 25 Nisan tarihlerinde kısa film atölyesi düzenleyecek. Yönetmen Cem Başeskioğlu’nun eğitmenliğinde yapılacak atölyede, fikir aşamasından bir filmin hayata geçirilmesine kadar geçen tüm süreç deneyimlenecek.          

Devamı   1061