Burcun gücünü nereden alıyor?

2069 views Yorum yap
alt

Burcunun sana verdiği özel güçleri keşfetmek ve bu güçler yardımıyla hayatını daha güzel bir hala getirmek istemez miydin?

 

Günlük burç yorumları

K
Cesaret, senin en büyük gücün! Korkusuzsun ve bu yeteneğin sayesinde hayattaki her zorlukla baş edebilme gücünü kendinde bulabiliyorsun. Eğer bir kahraman olsaydın, muhtemelen sen dişi bir Herkül olurdun. Zalimlerin karşısında, güçsüzlerin yanında:)

Boğa
Astrolojinin en güvenilir, en sağlam ve en sabırlı burçlarından birine sahipsin. Çok sıcakkanlı ve sevimli biri olduğun için de suratsız insanların bile kalbini hemen kazanabilirsin.

İkizler
Sezgilerini çok iyi kullanıyorsun. Zekan, en önemli özelliğin. Bu iki yeteneğin sayesinde bulunduğun her ortama anında ayak uydurabiliyorsun. Konuşmaya bayılıyorsun, tatlı dilinle yılanı deliğinden çıkartırsın.

Yengeç
Duygusallığın, merhametin ve hassasiyetin, seni dünyanın en iyi kalpli kızı yapıyor. Sorumluluk duygun çok gelişmiş olduğu için, her zaman zor durumda olan arkadaşlarının yanındasın. Kısacası, tam bir iyilik perisisin.

Sayfalar: 1 2 3

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer

Alanya’da belgesel sinema

Alanya Sinematek Derneği,  5–19 Eylül 2009 tarihleri arasında Belgesel Sinema Eğitimi konulu bir atölye çalışması gerçekleştiriyor. Katılmaya ne dersin?                      

Devamı   3183