Bu hatalara düşme, karizmanı çizme!

1690 views Yorum yap

O muhteşem cazibeni bir anda ayaklar altına alabilecek durumlardan kaçınmalısın! Nasıl mı?

Koltuk altlarına dikkat
Sıcaklığın artmasıyla ter bezlerinin daha çok çalışması terlemeye sebep olur. Aslında bu çok sağlıklı bir süreçtir. Yalnız üzerinde dar bir body varsa ve kolları koltuk altlarına çok yakınsa, o bölgede daire şeklinde çirkin bir leke oluşur. Her kolunu kaldırışında yanındakiler bu pek de hoş olmayan manzarayla burun buruna gelirler:) Üstelik yanındaki hoşlandığın çocuksa, durum daha da kötü olacaktır. Bu tarz bir tecrübeyi yaşamak istemiyorsan, her gün sabah evden dışarı çıkarken, koltuk altlarına ter önleyici roll on sürmelisin. Düşünsene, erkek arkadaşının ya da hoşlandığın çocuğun yanında heyecanlandığın için vücut ısın artacak ve ter bezlerin deli gibi çalışmaya başlayacak. Tuvalete gidip, kurutma aletleriyle koltuk altlarına kurutmaya çalışmak istemiyorsan, tedbirini önceden almalısın.

İstenmeyen tüyler yok edilmeli
Özellikle göz önünde olan bölgeler, kaşlar ve bıyıklar; eğer mini etek ya da şort giyiyorsan, bacaklar, pürüzsüz görünmeli. Tüylerden kurtulmanın bin tane yöntemi var. Sen de bu yöntemlerden birini benimseyebilirsin. Ağda, lazer epilasyon veya epilasyon aletleri bu sıkıntını gidermende sana yardımcı olacaktır. Ama bıyıkları ve kaşları uzamış bir şekilde erkek arkadaşınla ya da hoşlandığın çocukla buluşmaya kalkarsan, senin ondan daha tüylü olduğunu düşünüp kaçabilir. Üstelik arkadaşların da seninle dalga geçebilirler. Bu tarz durumlara hiç gerek yok, kurtul şu tüylerden!

Tişörtünün üzerinde ne yazıyor
“Üzerinde yabancı yazılar yazan tişörtüm olsun, kimse ne yazdığını anlamasın, hatta ben bile anlamayayım” diyerek gizem yaratmaya çalışıyor olabilirsin, ama ya tişörtünün üzerinde çok kötü bir şey yazıyorsa? Örneğin tişörtün üzerinde “Follow me” yazıyor diyelim. Bu “Beni takip et” demek. Sokaktaki bütün erkeklerin peşine takıldığını ve her biriyle uğraşmak zorunda kaldığını düşünsene, bu bir kabus olurdu! Sen iyisi mi, eğer İngilizce biliyorsan, tişörtlerinin üzerinde yazılan yazıların anlamlarına iyi bak, eğer yabancı dilin yoksa da yanına bir sözlük alarak alışveriş yap:)

Amele yanığı dediğimiz şey
Yaz bitti, ama bikini izleri hala üzerimizde. Hemen şimdi tavsiyelerimize kulak ver ki gelecek yaz tedbiri elden bırakma. Özellikle kısa kollu tişört giyerken, bikini üstünün askıları ve parmak arası terliklerin bıraktığı güneş izleri çok çirkin görünür. O bikini izleriyle bir gece kıyafeti giymek zorunda kaldığını ve özel bir davete gitmen gerektiğini düşün. O elbisenin güzel havasını anında silebilirsin. Estetik açıdan bir görüntü kirliliği yaratırsın. Kısa kollu tişörtten kalma yanık izleri de daha beter. Haydi, hemen banyoya koş da bir kese at, şu izlerden kurtul, okula pırıl pırıl başla!

Burnunda bir şey mi var?
Kontrol edemediğimiz bazı durumlar vardır. Gülerken burnumuzdan yabancı bir cismin fışkırması da buna dahil:) O yüzden bir genç kız, her daim çantasında bir peçete bulundurmalıdır. Hapşırırken ya da öksürürken, ağzını bu peçeteyle kapatmalıdır. Ama eğer kontrol dışında bir gelişme yaşandıysan, dua et de bu madde, hoşlandığın çocuğun tişörtüne yapışmasın:) Eğer böyle bir şey olursa da gülüp geçmekten başka bir şey yapamazsın:)

Sayfalar: 1 2

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Egzersiz

Şipşak egzersizler

“Spora ayıracak vaktim yok” deme! Televizyon izlerken, kitap okurken ve bilgisayar başında vakit geçirirken kolayca yapabileceğin bu şipşak egzersizleri dene

Devamı   10059