Zoom

Aşkın 7 evresi

alt2. EVRE
İlk buluşma

Yaşasın, sonunda ilk kez baş başa berabersiniz! Günler, haftalar hatta aylardır onu uzaktan takip ediyordun; sonunda beklemene değdi. Her ne kadar arkadaş grubunuz olmadan iki kişi takılmaya alışık olmasanız da, bir restoranda baş başa yemek yiyorsunuz. Şimdilik her şey yolunda gidiyor gibi gözüküyor, ama en önemli sorun, birbirinizin karşısında otururken konuşacak bir şey bulamamak!
Duyguların ne alemde: Heyecanlı ve gergin olman çok normal. Merak etme, o da aynı senin gibi hissediyordur. Aranızdaki buzları kırmak için ona bazı sorular sorabilirsin. Örneğin, en sevdiği müzik tarzını, en son seyrettiği filmi… Herkes kendisi hakkında konuşmaktan hoşlanır, hem sen de ortam rahatladıkça gerginliğini atmış olursun.
Bundan sonraki adımın: Bu aşamada henüz yolun çok başında olduğunuzu aklından çıkartmamalısın. Eğer onunla konuşacak ortak bir konu bulamadıysan ya da hareketleri, konuşmaları hoşuna gitmediyse onunla bir daha görüşmek zorunda değilsin. Ancak işler yolunda gittiyse, bir sonraki buluşma için şimdiden plan yap!

Yorum Yapın