Zoom

9 Mayıs için 9 öneri

Mayıs’ın ikinci pazarı için tüm planlarını iptal et! Çünkü o gün annenle randevun var. İşte anneler ve kızları için keyif garantili öneriler…

Yazı: İpek Koşan

 

Annen süslüyse

Öneri 1

Ona özellikle güzelleştiren besinlerin bulunduğu güzel bir kahvaltı hazırla! Kuruyemişlerden kuru kayısı, badem ve ceviz; meyvelerden ananas, kivi ve üzüm eksik olmasın.

Öneri 2

Annenle birlikte hamam keyfine ne dersin?

* Pilates’ten yogaya, dev açık ve kapalı havuzdan squash’a kadar birçok aktiviteyi içerisinde barındıran Ağaoğlu MyClub’World, cilt bakımından, selülit bakımlarına, altın/şarap terapilerinden uzak doğulu terapistler tarafından uygulanan çok özel masajlara kadar dev bir DaySPA’ya sahip. Tel: 0 216 687 14 14.

* Spa, yüz ve vücut bakımı, sauna, hamam gibi bakımları içinde barındıran Sanda Spa, buradan huzurlu bir şekilde ayrılmanızı sağlıyor. www.sandaspa.com

Öneri 3

Birlikte alışverişe çıkabilir, beğendiğiniz bütün kıyafet ve ayakkabıları deneyebilir, kendinize yeni parfümler seçebilirsiniz. Ünlü kozmetik mağazalarının makyözlerine makyaj yaptırmak da iyi bir fikir olabilir. Tabii birlikte kuaföre gitmek de çok eğlenceli olacak.

Yorum Yapın