Aşkını erit!

1733 views Yorum yap

Aşıkları buluştur
Klişe durum: 14 Şubat’ta herkes sevgilisiyle baş başa kalmak zorunda gibi hissediyor. İnsan kendini romantik bir gün yaşayacağım diye şartlandırdığında da, her şey inadına ters gidiyor!
Sıra dışı öneri: O günü unutulmaz eğlenceli günlerinizden biri haline getirmek için bütün arkadaş çiftleri bir araya toplamaya ne dersin? Bir sürü çifte kumru tadında takılarak çok eğlenebilirsiniz:)

Aşkına hareket kat
Klişe durum: Sevgililer Günü klişelerinden biri de birlikte yemek yemek ve günün kalanını da sinemada geçirmektir. Bu yüzden tüm aşk filmlerinin biletleri biter ve sinema salonları tıkış tıkış bir hale gelir.
Sıra dışı öneri: Öyle oturup birlikte film izlemek yok! Bu sene sevgilinle mısır yemekten daha eğlenceli bir aktivite yapabilirsin! Bir konsere gitmeye ve çılgınca dans etmeye ne dersin?

Onu hediye alışverişine götür
Klişe durum:
“Sevgililer Günü’nde aşkıma ne hediye alacağım” derdi aylardır içini mi kemiriyor? Yeni yıl, doğum günü, tanışma yıl dönümü yetmiyormuş gibi bir de Sevgililer Günü’nde aynı derdi çekip duruyoruz!
Sıra dışı öneri: “Acaba beğenir mi beğenmez mi”, “Onu en çok hangi hediye mutlu eder” gibi soruların hepsini kafandan at. Bu yıl hediye alma seremonisini eğlenceli hale getirmek için sevgiline söyle sana hediye almasın! Sevgililer Günü sabahı buluşun ve her tarafı gezip, her şeyi deneyip hediyelerinizi birlikte alın.

 

Sayfalar: 1 2

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erkekler

Yaz aşkın hangi ünlü?

 Yeni bir çocukla tanışmanın ve yaz aşkı yaşamanın tam zamanı! Peki, sen nasıl erkeklerden hoşlanıyorsun? Josh Holloway gibi çekici erkeklerden mi, yoksa Justin Timberlake gibi popüler olanlardan mı? Önce dünyaca ünlü yıldızların tarzlarına göz

Devamı   1220