15 yasaklı soru!

1633 views Yorum yap

11. Beni neden seviyorsun?

Garip bir şekilde sevdiğimiz çocuğun bizi neden sevdiğini merak edip dururuz ikide bir! Senin de bunu merak etmen normal, ama bunu ona açıkça sorman pek de akıllıca değil!

Neden sorulmamalı: Pat diye böyle bir soru geldiğinde bir erkeğin soruyu cevaplaması çok da mümkün değil. Hem ilişkinize dair bu kadar önemli şeyleri birkaç cümleyle anlatmaya çalışması, yanlış anlaşmalara da sebep olabilir! En iyisi üzümünü yiyip bağını sormamak!

12. Bir şey sorabilir miyim?
Böyle bir soru sorduğun zaman işi daha da uzatmış olmuyor musun:)

Neden sorulmamalı: Ona böyle bir soru sorduğunda sana “hayır” yanıtını verme ihtimali sence kaç? Tamam, kibarlığından böyle davranıyor olabilirsin! Ama o da gereksiz aracı sorular sormanı sıkıcı buluyor olabilir!

13. Tahmin et ne kadara aldım?
Biz kızlar kaç yaşımıza gelirsek gelelim “elbise fiyatı tahmin etmece” oyunundan hiç sıkılmayız! Ama erkekler de bu oyundan her zaman nefret ederler!

Neden sorulmamalı: Bunun birçok nedeni var! 1. O, elbisenin yeni olduğunu bile fark etmemiştir zaten! 2. İndirim haberleriyle hiç ilgilenmez. 3. Alışveriş muhabbetinden hiç hoşlanmaz!

14. Benden ayrılmayı düşündün mü?

Bilimsel araştırmalara göre insanın aklından bir saniyede bile binlerce şey geçiyor. Nereden bilsin ki zavallım:)

Neden sorulmamalı: Çünkü bu eşeğin aklına karpuz kabuğu sokmak oluyor. Hiç düşünmediyse bile şu andan sonra düşünmesi çok muhtemel!

15. Kimlerle birliktesin?

Tam arkadaşlarıyla birlikteyken, bir erkeği telefonda sorguya çekmek yapılacak en büyük hatalardan birisidir!

Neden sorulmamalı: Düşünsene, bir sürü erkek otururlarken erkek arkadaşın bir anda orada olanların isimlerini saymayı başlıyor: Mert, Ali, Efe, Caner… Sonrasını tahmin etmek hiç de zor değil! Arkadaşlarının diline düşecek ve bu yüzden sana kızacak! En iyisi detayları telefonda sormak yerine, sonra almak üzere ertelemek:)

Sayfalar: 1 2 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir