Manşet Ünlüler

Yüzyıllık drama

Yıllardır süre Selena Gomez ve Hailey Bieber dramasında olaylar sürüyor. En başından sona doğru, bu ikili arasında neler yaşandı hepsini sıralıyoruz.

Yazı İrem Naz Güvel

 

2016: Uzun süredir arkadaş olan Hailey Baldwin ve Justin Bieber, çıkmaya başladıklarını duyurdu. Ancak ilişkileri Ağustos 2016’da sona erdi.

2017: Bu yılın sonlarında Selena ve Justin yeniden bir araya geldi.

Mart 2018: Justin ve Selena, sekiz yıllık inişli çıkışlı ilişkilerini son kez noktaladı.

Eylül 2018: Hailey ve Justin haziran ayında yeniden çıkmaya başladı, temmuzda nişanlandı ve iki ay sonra da evlendiler.

2019: Justin, hayranlarından Selena ve Hailey’i kıyaslamayı kesmelerini, Hailey’nin karısı olduğunu kabul etmelerini ve ona zorbalık etmeyi bırakmalarını istedi.

Ocak 2020: Selena ile Hailey arasında bir sorun olmadığı açıklandı.

Aralık 2020: Bir kaynak Selena, Justin ve Hailey’nin tüm bu hayran yorumlarından bıktığını söyledi.

Mayıs 2022: Hailey’nin hayranları, Selena’nın TikTok’ta yayınladığı cilt bakım rutinini Hailey’e gönderme yaptığını düşünerek yorum yağmuruna tuttu. Bunun üzerine Selena, “Bu yüzden ruh sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğine inanıyorum. Ne yaptığım hakkında hiçbir fikrim yok ama gerçekten çok üzgünüm. Kötü niyetim yoktu. Yakında videoyu sileceğim” yorumunda bulundu.

Eylül 2022: Hailey katıldığı bir programda, Selena ile özel olarak görüştüklerini, iyi anlaştıklarını ve aralarında bir şey olmadığını söyledi.

Ekim 2022: Selena ve Hailey, birbirlerine sarılarak verdikleri pozla dünyayı sarstı.

9 Şubat 2023: Selena’nın dış görünüşüyle eleştirilmesinin ardından Hailey, Kendall Jenner ile bir videoda, “Onun bunu hak ettiğini söylemiyorum ama Tanrı’nın zamanlaması her zaman doğrudur” sesine dublaj yaptı. Bu videonun Selena’ya gönderme olduğu iddia edildi.

22 Şubat 2023: Selena kaşlarını fazla şekillendirdiğini gösterdiği bir videoyu paylaştı. Kısa bir süre sonra, Kylie Jenner da Hailey ile yaptığı görüntülü konuşmanın ekran görüntüsünü sadece kaşlarının görüneceği şekilde alıp paylaştı. Bu paylaşımın Selena’ya yönelik olduğu düşünüldü. Kylie bu iddiaları reddetti, Selena da aralarının iyi olduğunu onayladı.

23 Şubat 2023: Hailey’nin Taylor Swift’in müziğinden hoşlanmadığını ifade ettiği eski bir videosu yeniden gündeme geldi. Bunun üzerine Selena, “Çok üzgünüm, en iyi arkadaşım piyasadaki en iyilerden biri ve olmaya devam ediyor” diye Taylor’ı savundu.

28 Şubat 2023: Selena, TikTok’ta ona destek olan hayranlarına yorum yaptı ve en sonda da hesabını dondurduğunu açıkladı. Ardından Hailey’nin, “Calm Down” şarkısının Selena’sız versiyonunu Instagram hikayesinde paylaşarak ona cevap verdiği iddia edildi.

24 Mart 2023: Selena, “Hailey Bieber bana ulaştı ve ölüm tehditleri ve nefret dolu yorumlar aldığını söyledi. Benim savunduğum şey bu değil. Hiç kimse nefret veya zorbalık yaşamak zorunda kalmamalı. Her zaman nezaketi savundum ve gerçekten tüm bunların durmasını istiyorum” notuyla çağrıda bulundu. Ardında Hailey de Selena’nın bu paylaşımı için teşekkür etti. İkili birbirlerini desteklemek için Instagram’da takipleşmeye başladı. Böylece yıllardır süren drama son buldu.

Yorum Yapın