Yolun sonu

81069 views Yorum yap

Herkesin imrenerek baktığı arkadaşlıklar her zaman mutlulukla devam etmiyor. Arkadaşlıktan düşmanlığa doğru gelişen ilişkilileri senin için derledik.

 

Yazı İrem Naz Güvel

 

Katy Perry&Taylor Swift

Listenin en meşhur düşmanlık hikayesi Katy ve Taylor’a ait. İkiliyi, birçok ödül töreninde şakalaşmalarına, eğlenmelerine, hatta birbirlerinin arkasından övgü dolu sözler sarf etmelerine şahit olduk. Ancak bu iyilik dolu sözler Katy’nin Taylor turnedeyken dansçılarını işe almasıyla yok oldu. Bir röportaj esnasında Taylor’a hiç kırgın olduğu birinin olup olmadığı sorulduğunda, ismini vermeden bir kişinin onu arkasından vurduğundan bahsetti. Daha sonra Bad Blood şarkısını yazdı ve Katy Perry’e yönelik olduğu hemen anlaşıldı. Şarkıda Taylor neden ona böyle davrandığını ve eskisi gibi olamayacaklarından bahsediyordu. Bunun üzerine Katy “Koyun kostümü giymiş Regina George’a dikkat edin” diye bir tweet atarak Taylor’ın göründüğü gibi masum olmadığını ima etti. Katıldığı bir programda Katy, Taylor ile aralarının gerçekten bozuk olduğunu kabul ederek son albümü Witness’da “Swish Swish” şarkısıyla Taylor’a cevap verdi. Taylor bunun altında kalmayarak yeni albümünden, “Look What You Made Me Do” şarkısını yayınladı ve bu ilişkinin asla düzelmeyeceğine hep birlikte görmüş olduk.

Justin Bieber&Selena Gomez

Justin ve Selena, 2010 yılında birlikte olmaya başladıklarından beri herkesin ilk odağıydılar. İkili güzel bir birliktelik yaşıyordu. İlişkileri bir dargın bir barışık olarak dört yıl sürdü. Dost olarak yollarını ayıran ikili, kariyerlerine odaklandı ancak Selena, Orlando Bloom ile görüldüğünde işler değişti. Bu dönemde Justin, Victoria’s Secret Show’da sahne aldığında Orlando’nun eski eşi Miranda Kerr ile yakınlaştı ve kısa bir süre sonra Justin ile Orlando Ibiza’da büyük bir kavgaya tutuştu. Selena ve Justin kendi albümlerinde birbirleri hakkında şarkılar yazdı, röportajlarda demeçler verdi. 2016’da Justin o dönemki kız arkadaşı Sofia Richie ile Instagram üzerinden bir dizi fotoğraf paylaşımı yaptı. Bu fotoğraflara Justin’in hayranları büyük tepki gösterince istediği kişiyi seveceğini ve böyle laf etmeye devam ederlerse hesabını kapatacağını belirtti. Bu sırada Selena duruma daha fazla dayanamayarak araya girdi ve Justin’e hayranlarına bu şekilde davranmaması gerektiğini söyledi ve Justin instagram hesabını kapattı. Son olarak Selena’nın The Weeknd ile ilişkisi ilk olarak duyulduğunda, Justin’in son zamanlarda en çok dinlediği parçanın The Weeknd’den Starboy olduğunu söylediği bir video paylaşıldı ki Justin burada atıfta bulunuyordu. İkili şu an konuşmuyor ve aralarının da eskisi gibi olmayacağı birbirlerine laf atmalarından anlaşılıyor.

Nicki Minaj&Miley Cyrus

Miley ve Nicki katıldıkları organizasyonlarda birlikte poz verip iyi anlaşan arkadaşlardı ve bu arkadaşlık 2015 yılında tepetaklak oldu. Nicki o yılki MTV VMA adaylarını Twitter üzerinden eleştirmiş ve Taylor Swift de üzerine alınmıştı. İkili daha sonra aralarını düzeltmiş, sorun ortadan kalkmıştı. Bu atışma için bir röportajda Miley’nin fikri sorulunca, Nicki’nin bencil olduğunu ve tüm ilginin kendi üzerinde olmasını istediğini dile getirdi. Ancak Nicki bu sözlerin altında kalmadı. VMA’de ödül almaya sahneye çıktığında Miley’nin umursamaz hareketlerini gördü ve röportajdan da ötürü bir hayli sinirlenmiş olan Nicki, Miley’e hiç çekinmeden cevabını verdi. Miley kendisine aniden gelen bu çıkışı yatıştırmaya çalışsa da kendisinin de oldukça şaşırdığını sonradan yayınlanan görüntülerde izledik.

Demi Lovato&Taylor Swift

Taylor Swift bu listenin bir numarası olmaya devam ediyor. Demi ve Taylor’ın arasının bozulması bir başka ünlüye yani Selena Gomez’e dayanıyor. Selena ve Demi Barney ve Arkadaşları’nda birlikte rol aldıklarında çok yakın arkadaş oldular ve bu arkadaşlıklarını Disney Channel’daki programlarıyla pekiştirerek dostluğa dönüştürdüler. Ancak ikilinin eski dostluğu Selena’nın Taylor ile takılmaya başlamasıyla çatırdamaya başladı. Hayranlarına imza dağıtırken Selena’nın nerede olduğu sorusuna Demi ”Gidin Taylor’a sorun” şeklinde yanıtlamasıyla asıl kırgın olduğu kişinin Taylor olduğu ortaya çıktı. Bir süre birbiriyle hiç konuşmayan ikili zamanla buzları eritti ve ikisini yan yana görür olduk. Kesha’nın Dr. Luke davası duyulunca tüm ünlüler Kesha’nın yanında olup destek olmuşlardı. Demi de onlardan biriydi ve Taylor’ın sesini daha fazla kişiye duyurabilecek bir potansiyele sahip olduğu halde sadece maddi olarak Kesha’ya yardım etmesine oldukça sinirlendi. İkili cephesinde sular durulmuş görünüyor ancak gelecekte olayların nasıl gelişeceğini birlikte göreceğiz.

Lea Michele&Naya Rivera

“Glee” dizisinin Rachel ve Santana’sı baştan beri anlaşamayan iki karakterdi, gerçekteyse Lea Michelle ile Naya Rivara iyi geçiniyorlardı. Birlikte röportajlar veriyor, programlara çıkıyorlar ve sette ne kadar iyi vakit geçirdiklerinden bahsediyorlardı. Karakterlerini fazla benimsediklerinden midir bilinmiyor, ikilinin arası aynı karakterleri gibi bozuldu. Naya, Lea’nın diva tavırlarına ve dizide Rachel’ın daha çok ön planda olmasına karşı çıkarak sette bir takım tatsızlıklara neden oldu. Bunun üzerine Glee’nin yaratıcısı Ryan Murphy Lea’nın tarafını tuttu ve 5. sezon finalinde Santana’nın sahnelerini çıkardı. Santana bölümde yer almadı ve 6. sezon için geri dönüp dönmeyeceği bilinmiyordu. Neyse ki 6. sezonda Naya geri döndü ancak sahneleri diğer sezonlara göre azaltıldı ve ikili aynı yerlerde bulunmaktan kaçındı. Glee sonrasında Lea yine bir Ryan Murphy dizisi olan Scream Queens’te Ariana Grande ile birlikte rol aldı ve çok yakın arkadaş oldular. Naya’nın eski nişanlısı Big Sean onu Ariana Grande için terk etmişti. Lea da Ari ile fotoğraflarını Instagram’dan bolca paylaşması ikilinin arasında soğuk rüzgarlar estirmeye devam ettirdi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir