Ünlüler

Yıldızları şakaladık

alt

 altKameraların köşe bucak kovaladığı, özel hayatları tüm dünya tarafından mercek altına alınan ünlüler de aslında senin benim gibi sadece birer insan! Onların en komik anlarını yakalayarak sana bunu ispat edelim dedik!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

alt

 

Amy Winehouse çikolata krizinde
Ahh Amy ah! Galiba regl dönemindesin ve çikolata krizine girdin! Yoksa bu sinekli bakkalda ne işin var senin? Belki de ”Dodi” krizine girdin… Çikolata bu, karizma fala dinlemiyor tabii. Ama keşke o minicik eteğinle alt raflarda bu kadar vakit geçirmeseydin, değil mi? 

 

 

 

 

 

 

 

 

alt

 

Miley Cyrus, onları Justin’e taşıt
Miley, o kocaman çantayı ve gitarı nasıl taşıyorsun? Zaten minicik bir şeysin. Söyle sevgilin Justin’e o taşısın! Sevgililer bu gibi durumlarda çok gereklidir:)

 

 

 

 

 

 

 

 

alt

 

Anna Kournikova, hep kortlarda
Anna Kournikova kendini tenise o kadar kaptırmış ki, tüm hayatını sanki bir korttaymış gibi yaşıyor:) Bak, yerine duramıyor! Zıp zıp altın top gibi. Ama yanına yaklaşan minik dostlarımız da bundan nasibini işte böyle alıyor. Küçüğüm karşındaki Anna, ona ayak uydurmak kolay mı sanıyorsun?

 

 

 

 

 

 

 

 

alt

Miley ve Justin değil, Tarzan ve Jane
Bu görmüş olduğun çift Miley ve Justin değil; Tarzan ve Jane şekerim:) Ama bitmiş bir Jane var tabii karşında. Bu kadar yorma kendini Jane, Tarzan’ın fiziksel olarak senden üstün olduğunu kabul etmelisin:) En iyisi sen dişine göre bir rakip bul, Ashley Tisdale’le yarış örneğin:)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

alt

 

Avril Lavigne, küçük bir kız çocuğu
Şu Avril çok şeker kız canım. Küçücük şeylerden mutlu olabiliyor. Kozmetik dünyasına adım atan ve geçtiğimiz ay kendi parfümü ”Black Star”ı piyasaya süren ünlü fıstık, kendi parfüm şişesini ilk kez görünce, bak nasıl da mutlu oluyor. Taş çatlasa, 10 yaşında bir kız çocuğu dersin!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

alt

 

Beyonce yüzüğünü mü kaybetti?
”Eyvahh, kocama ne cevap vereceğim şimdi?” yüz ifadesiyle kameralara yakalanan Beyonce, galiba evlilik yüzüğünü kaybetti. Kocası Jay-Z’nin buna yorumu ne olacak acaba:)

 

 

 

 

 

 

 

alt

 

Mischa Barton, sallana sallana…
Sevgili Mischa, salına salına yürümek çok güzel bir şey, ama sallana sallana yürürsen bu çok da hoş görünmeyebilir. Tamam, bir podyum mankeni değilsin, ama insan biraz dikkat eder:)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

alt

Renee Zellweger’ın hazımsızlık sorunu
Renee’nin ya hazımsızlık sorunu var ya da içine giydiği korse nefes almasını güçleştiriyor. Zavallı kızcağız, gazetecilerin sorduğu soruları cevaplarken elini karnından çekemiyor, baksana! Bırakın kızı, rahatsız olduğunu görmüyor musunuz:)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

alt

 

Katy Perry, dövmeni gördük
Heeeeeey, Katy, buraya bak! Bizi duymuyor musun? Kulaklarını aç ve iyi dinle! Evet, gördük bileğindeki dövmeyi! ”Jesus” yazıyor üzerinde. Bizim Katy inançlı bir kızmış, baksana bileğine ”İsa” dövmesi yaptırmış. 

 

Yorum Yapın