Ünlüler

Yeni parfümü çıktı!

Beyonce’un yeni parfümü Rise artık piyasada.

Beyonce bir kadının enerjisinin kendi içinden, özüyle olan iletişiminden ve  benliğinden, gücünden, güzelliğinden zevk almasından ortaya çıktığına inanıyor. Bu soylu ve güçlendirici yaklaşımı onurlandırmak adına, Beyoncé en yeni kokusu olan “Rise”ı yaratmak için yola çıktı.

“Rise’ın ruhu, kadınları hissettikleri gibi olmaları için cesaretlendiriyor” diyor Beyonce.
Renkli Kompozisyon
Bu yeni heyecan verici kokuyu yaratmak ve kalıcı bir etki bırakan notaların melodik bir karışımını tasarlamak adına Beyoncé, IFF parfüm tasarımcısı Loc Dong ile işbirliği yaptı. Beyoncé, en yeni kokusuna da yine favori çiçeği olan orkide temasıyla devam etti ve bunu çok özel bir şekilde gerçekleştirdi. Dong, orkidelerin kraliçesi olarak da bilinen Altın Senfoni Orkidesi ile IFF Botanik Bahçelerinde karşılaştığında, onun hem müzikal hem de kokusal tonlarından etkilendi ve bu güzel kompozisyonda öne çıkan notayı belirledi. Gold Symphony Orkidesi ve Altın Kayısı’nın eşsiz düetiyle birlikte koku; şaşırtan, kişiselleşen ve renkli bir seviyeye geçiyor. Dong “Orkide, Rise’ın en önemli öğesi.” diyor. “Altın Kayısı, hem eğlenceli hem de iddialı bir ifade yaratmaya yardım ediyor.” Dong aynı zamanda bu ikilinin, RISE’ın karakterinin temel bir elementi olan altın rengi ile hem kokusal hem de görsel olarak etki yarattığını fark etti. Beyoncé için altın, ışığı, iyimserliği ve gücü sembolize ediyor.
İtalyan Bergamotunun, Altın Kayısının ve Buzlu Fesleğen Şerbetinin eşsiz üst notaları, Altın Senfoni Orkidesinin, Frezya Çiçeğinin ve Doğal Yasemin Zambağının leziz orta notaları ve Sonbahar Odunsu Notaları, Kaşmir ve Güve Otunun duyulara hitap eden alt notaları ile “Rise”; zengin, sarhoş edici, ışık saçan çiçeksi bir koku.

Yorum Yapın