Manşet Ünlüler

Yaz aşkından gerçek aşka

“The Summer I Turned Pretty” ile radarımıza giren ve yeni “Mean Girls” filmiyle de başımızı döndüren Christopher Briney’i yakından tanıman için hakkında merak edilenleri sıraladık.

 

– 24 Mart 1998 doğumlu.

– 1.85 boyunda.

– Amerikalı oyuncu, Connecticut’ta doğdu. Christopher şu anda ABD’de New York’ta yaşıyor ve oyunculuk çalışmaları için ülke çapında seyahat ediyor.

– Beyzbol oynamayı çok seven oyuncu, ilk başta bir beyzbol oyuncusu olmayı hedefliyordu.

– Çocukluğunun ilerleyen dönemlerinde oyunculuğu kariyer olarak sürdürmeye karar verdi. Eğitimine sanata meraklı çocuklar için mükemmel bir program Waterbury Arts Magnet School’a başladı.

– Christopher, New York City Pace Üniversitesi’nde film, TV, seslendirme ve reklam alanlarında oyunculuk eğitimi aldı.

– Kamera önünün yanı sıra kamera arkasında da olmayı seviyor. Christopher okurken birçok kısa filmin yönetmenliğini ve başrolünü üstlendi.

– “The Summer I Turned Pretty” dizisinde canlandırdığı Conrad Fisher rolüyle tanındı.

– Oyuncu dizideki rol arkadaşları Lola Tung, Gavin Casalegno, Sean Kaufman ve David Ianco ile çok iyi arkadaş. “Hemen hepsine kanım ısındı. Her zaman hissetmeyeceğiniz türden anlık bir arkadaşlıktı bu. Sean ile muhtemelen her gün görüşüyorum ve Gavin ile de elimden geldiğince konuşuyorum” diye dostlularından bahsediyor.

– Christopher tanıdık bir yüze sahip olmasına rağmen “The Summer I Turned Pretty”den önce yalnızca kısa filmlerde rol aldı. Yaptığı çalışmalar arasında “Want This”, “Reasons to Be Pretty”, “Closet Monster” ve “Under the Covers” yer alıyor.

– 2004 yapımı “Mean Girls”ün yeni müzikal filminde Aaron Samuels rolüne hayat verecek.

– Salvador Dali’nin hayatını anlatan “Dali-Land”de yer alması planlanıyor.

– Bir yıldan fazla bir süredir oyuncu ve şarkıcı Isabel Machado ile ilişkisi var. Çift, aslında New York City’deki Pace Üniversitesi’nde okurken tanışmış. Hatta Isabel’in YouTube kanalı üzerinden izleyebileceğiniz “Reasons to Be Pretty” adlı kısa filmde de karşılıklı olarak rol aldı.

– Boş zamanlarında fotoğraf çekmekten hoşlanıyor. Çektiği fotoğrafları Instagram hesabından veya web sitesinde yayınlıyor.

– Örümceklerden hiç hoşlanmıyor: “Beni çok korkutuyorlar ve gördüğüm anda kız arkadaşımdan onlardan kurtulmasını rica ediyorum. Beni koruduğu için ona teşekkür ederim.”

 

Yorum Yapın