William Moseley

2160 views Yorum yap
alt

 

 altDoğum Tarihi: 19 Eylül 1987

Doğum Yeri: İngiltere

Burcu: Başak

 

 

 

Boyu: 1.80

Ailesi: Babası Peter Moseley ve annesi Julie.

Eğitimi: Sheepscombe ilköğretim okulunda okudu. Bu okul Londra’nın güneyindeki Cotswold isimli bir köyün okulu. 

Nasıl ünlü oldu: Oyuncu olmak bebekliğinden beri en büyük hayaliydi. Birçok filmin seçmelerine katıldı ama hiçbir zaman seçilemedi. Her zaman ikinci tercih olarak kalıyordu. Şeytanın bacağını “Narnia Günlükleri”yle kırdı. Üstelik bu filmden büyük bir rol kalptı. Canlandırdığı karakterin adı Peter. 

Bunları bilmelisin: 
* Kendini dışa dönük ve hiperaktif olarak tanımlıyor. 
* Bir kedisi ve bir Japon balığı var. 
* Daniel Radcliffe’in “Harry Potter Çocuğu” olarak adlandırılması gibi “Narnia’nın Peter’ı” olarak tanınmak istemiyor. İyi bir aktör olup oyunculuk yeteneğiyle saygı görmek ve kendi gerçek ismiyle anılmak istiyor. 

Onun ağzından: “Yaptığım işten büyük zevk alıyorum. Eğer sevdiğiniz işi yapmıyorsanız emeğinizin boşa gittiğini düşünebilir ve kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Bu yüzden yaptığınız iş harcadığınız çabaya değmeli.” 

Filmografisi: “Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap” (2005), “Goodbye Mr. Chips” (2002), “Cider With Rosie” (Amerikan televizyon dizisi, 1998)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MyBlog

of :S

  offfff yaaaaa!!!   hayatım berbat.evde günlüğüm var.ama salak kardeşim okuyo.bnde buraya yazmak zorundayım.günlüğe içimi döktüğümde rahatlıyorum.benim şuanki derdim telefon.telefonum bozuldu.bnde attım.babamda almıyo.ama söz vermişti.haftasonu gidip alcaz diye.gitmedik.kaç kere söyledim.bende konuşmuyorum onunla.sınıftaki arkadaşlarım her

Devamı   901