Manşet Ünlüler

“Violetta” buluşması

Beklenen oldu ve Tini, “Violetta” ekibiyle bir araya gelerek dizinin 10. yılını kutladı. Üstelik bu unutulmaz an, “Just Love and a Thousand Songs” adlı konser seçkisinde de yayınladı.

Yazı İrem Naz Güvel

10.yıl şerefine

14 Mayıs 2012’de Disney Channel’da yayın hayatına başlayan “Violetta”, kısa sürede herkesin favorisi oldu. Üç sezon süren dizi, başta Türkiye olmak üzere dünya çapında bir fenomene dönüştü. Dizi, 2015 yılında bitse de etkisi devam etti. Yakın zamanda ise “Violetta” 10. yılını doldurdu ve bu özel gün vesilesiyle dizi ekibi yeniden bir araya geldi. Başta Tini Stoessel olmak üzere Jorge Blanco, Mercedes Lambre ve Candelaria Molfese, “Just Love and a Thousand Songs” adlı konser etkinliğini gerçekleştirdi.

Yeniden “Violetta”

Şu an Disney+’da yayınlanan “Just Love and a Thousand Songs”da ekip, uzun zaman sonra hayranlarıyla buluştu. Tini, Jorge, Candelaria ve Mercedes, “Violetta”nın en meşhur beş şarkısının yeni versiyonlarıyla izleyicilere benzersiz ve unutulmaz bir gece yaşattı. Bir kez daha anladık ki bu ekibi çok özlemişiz!

Sürpriz konuk

Tini, bu sırada bir hayalini gerçekleştirdi. Büyük bir hayranı olduğu Coldplay’in sahnesine konuk oldu! Grup, “Music of the Spheres” dünya turnesi kapsamında Latin Amerika’ya gitti. Konser sırasında “Let Somebody Go” şarkısını çalmaya başladıklarında izleyiciler gözlerine inanamadı çünkü Tini, şarkıyı söyleyerek sahnede çıktı. Orijinalinde Coldplay, şarkıyı Selena Gomez ile seslendirmişti. Tini de şarkıda Selena’nın bölümlerini söyledi. Bu şarkının ardından Tini, “Carne y Hueso” parçasını da seslendirerek sahneden indi. Bu özel anın ardından şarkıcı, “Hala inanamıyorum. Bu fırsat için kalbimin derinliklerinden teşekkür ederim. Hayatımın en unutulmaz gecesiydi” sözleriyle idolü olarak gördüğü Coldplay ile sahne alması hakkında duygularını dile getirdi.

Şampiyon sevgili

Şarkıcı bir süredir futbolcu Rodrigo DePaul ile birlikte. Tini, Rodrigo ile olan ilişkisinden şu şekilde bahsediyor: “Rodrigo’da aşık olduğum şey, hayatı görme biçimi ve önemli olmayan şeyleri umursamamasıydı. Ailesini, çocuklarını ve arkadaşlarını sevme şekline de aşık oldum. O çok sakin biri. Ben her zaman karanlık tarafa gitme eğilimi gösteriyorum ve o bana diğer tarafı da fark ettirdi ki bu harika! Beni yüceltiyor ve sürekli gülümsememi sağlıyor.” Rodrigo, geçtiğimiz aylarda gerçekleşen Dünya Kupası’na Arjantin Milli Takımı’nda mücadele etti ve kupayı kazandı. Dünya Kupası boyunca Tini de yoğun olmasına rağmen sevgilisini yalnız bırakmadı ve sık sık maçlara gidip ona destek oldu.

Yorum Yapın