Veeee Mtv Film Ödülleri!

936 views Yorum yap
alt

altPazar akşamı Los Angels’da düzenlenen törenle ‘2012 MTV Film Ödülleri’ de sahiplerini buldu.

 

 

 

 

 

Senenin filmi elbetteki ‘The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 1’ olurken, en iyi öpücük dalındaki ödülü de şaşırtmadı ve ‘Kristen Stewart ‘la  Robert Pattinson ‘ın
The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 1’daki öpüşme sahneleri aldı. Ama bütün bunlara rağmen geceye damgasını vuran film ‘Hunger Games’ oldu. Toplamda 8 dalda adaylığı olan film 4 dalda ödül aldı.  “En iyi final dövüşü” ve “en iyi makyaj” kategorilerinde ödül kazanan filmin başrol oyuncuları Jennifer Lawrence ve Josh Hutcherson da filmdeki rolleriyle en iyi kadın ve en iyi erkek oyuncu seçildi. “Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm2″nin oyuncuları Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint ve Tom Felton ise en iyi oyuncu kadrosu dalında ödüle değer görüldü.  En iyi film müziği ise LMFAO ‘nun oldu. MTV’nin hayat boyu başarı  ödülü de  ‘Karayip Korsanları’  serisinin48 yaşındaki ünlü yıldızı Johnny Depp’e verildi.

İlgini çekebilir

alt‘2012 MTV Film Ödülleri’nin En İyi Öpücük adayları!

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sinema

Bir Çılgının İçinde (ÖZEN FİLM)

Brian Robbins’in yönettiği ve Elizabeth Banks, Eddie Murphy, Gabrielle Union ile Scott Caan’ın oynadığı Bir Çılgının İçinde (Meet Dave), 11 Temmuz 2008’de Özen Film dağıtımıyla Özen Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

Devamı   962